plakát seriálu

Prázdniny

(Prázdniny)

Názory uživatelů

Hodnocení po 1. sérii

Ač to dělám nerada, hodnotím seriál hned po první sérii (pochopte - ve zvyku mám hodnotit seriál až poté, co skončí/je ukončen předčasně).

Prázdniny jako takové by asi nebyly úplně nejhorší televizní počin, kdyby nebylo několika ale...

... Tomáš Matonoha - jako v Comebacku nebo Vinařích OK, ale tady nic moc
...představitelka Lily/ postava Lily mi byla hodně nesympatická
... poslední "dvojdíl" první série mi nějak moc neseděl.

Když to vezmu jako letní oddechovku, tak by to bylo i fajn a tak nějak vtipné, kdyby to po první sérii skončilo. Tím, že seriál bude pokračovat + výše zmíněné body, mi nezbývá nic jiného, než udělit pouhých 30% (a to jsem zvýšila, původně jsem měla v hodnocení jen 10%)

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prostě léto...

Poměrně svěží variace na klasiku S tebou mě baví svět. Pokud mám hodnotit co nejobjektivněji, mám docela problém najít nějaké výtky. Herecké obsazení se povedlo, i děti umí celkem hrát a nejsou otravné (a pokud ano, tak proto, že je to v scénáři). Zápletky jsou záživné, takže se divák nestihne nudit, většina vtipů je ve výsledku opravdu vtipných, k tomu navíc hezká příroda. Z celého seriálu zkrátka dýchá taková ta pravá letní pohodová atmosféra.
Nejslabší linkou celého dílka, je tak většina dějových linek s osiřelými matkami v Bratislavě, které ač se také snaží tvářit vtipně, většinou spíš zdržují a nudí.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Adriána Ridzoňová

Úprimne sa mi tento serial vóbec nepačil, bol pre mňa taký o ničom. V mojej rodine síce na tom dosť fičia aj keď nechápem čo sa im na tom páči.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé