plakát seriálu

Project Runway All Stars

(Project Runway All Stars)

Názory uživatelů

Project Runway All Stars

Project Runway All Stars se snaží napravit největší křivdu v historii Project Runway. Vrací se tak mimozemšťan Austin, pin up girl Kenley, král vzorů a barev Mondo, geometrická Mila, nenáviděný Michael Costello a další. Jako pravidelná divačka Project Runway sice nechápu, jak se někteří návrháři mohli dostat mezi nejlepší z nejlepších (Elisa Jimenez, Sweet P, Kara Janx, Jerell). Taky mi někteří vynikající návrháři z minulých řad chyběli (Daniel Vosovic, Santino). Potěšila mě i opětovná bromance Monda a Michaela z 8. série.
Je mi záhadou, proč vyměnili moderátorku i porotce. Angela Lindvall je jen hezká tvářička, která v porovnání s Heidi Klum neobstojí. Jako moderátorka zabíjí veškeré napětí při vyřazování soutěžících a některé věty, které vypouští z úst, vůbec nedávají smysl:-) Kde je Tim Gunn? Joanna jako mentorka určitě mluví víc než Tim Gunn, ale prostě Timova mimika, kritika a nadhled tomu chybí. Porotci nakonec vůbec nejsou špatní, jak jsem ze začátku čekala. Sice nehýří vtipem, ale připadají mi jako větší odborníci než Nina Garcia a Michael Kors, a navíc mají často trefné připomínky, jenom by mohli být trochu kritičtější.
V některých dílech mi bohužel celá soutěž přijde dost zmanipulovaná. Nechat do bottom four spadnout čtyři nejlepší návrháře a jednoho z nich vyhodit, přičemž v soutěži zůstanou méně talentovaní, ale kontroverznější návrháři, nemusí být vždy vůči divákům chytrý tah. Tak jak jsem si některé z nich oblíbila v předchozích řadách, tak přesně tak jsem některé z nich začala postupně nesnášet – taková Kenley nebo Austin jsou primadony k nesnesení:-)
Samotný proces vytváření šatů není o nic horší než v obyčejném Project Runway, ale pořad má kratší časovou stopáž, takže si to divák tak nevychutná. Nejméně mě zaujalo zadání vytvořit šaty pro Miss Piggy, nejvíce zadání Nanette Lepore o spojení kreativity a obchodu a zadání se světýlky. Ano, blikající věci, to je moje:-)
Závěr: největší křivda v historii Project Runway konečně napravena!

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk