Plakát

ReGenesis

Budoucnost je tu. Bioterorismus. Vzorové děti. Umělá strava. Lidskost přehlušuje touha hrát si na boha. Je to normální vývoj nebo cesta k šílenství? Stane se věda balancující na ostří nože naší spásou nebo zkázou? Dramatický seriál je věnovaný Mezinárodní organizaci pro dohled nad... [více]

2004–2008 | Kanada | 60 minut | Crave | Drama / Thriller | 52 epizod | status: ukončeno v roce 2008
Poslední odvysílaná

4×13 – The Truth

(premiéra 26. 5. 2008 – před 15 lety)

ReGenesis – O čem to je

Budoucnost je tu. Bioterorismus. Vzorové děti. Umělá strava. Lidskost přehlušuje touha hrát si na boha. Je to normální vývoj nebo cesta k šílenství? Stane se věda balancující na ostří nože naší spásou nebo zkázou?

Dramatický seriál je věnovaný Mezinárodní organizaci pro dohled nad biotechnologiemi - NorBAC, která byla založena proto, aby pátrala po sporných postupech v biotechnologiích. Pandořina skříňka se v této oblasti otevřela dokořán. Je to moderní zlatá horečka, v níž se začnou točit miliardy a v sázce bude celá zeměkoule. A bude se to týkat všeho a všech - vlád, nadnárodních drogových společností, problematických států a samozřejmě také teroristů. Jenže nebezpečné myšlenky, pokud jednou uniknou ven, už nikdy nelze znovu vrátit pod zámek.

David Sandstrom
Mayko Tranová
Carlos Serrano
Bob Melnikov
Weston Field
Caroline Morrisonová
Jill Langstonová
Info box
Stanice

Crave

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Thriller

Země původu

Kanada

Roky vysílání

2004–2008

První vysílání

24. října 2004

Ukončení seriálu

25. května 2008

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky
NorBAC