plakát seriálu

Riese

(Riese)

Epizoda 1×01 – Hunt
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Riese je vážně raněná a Správce Herrick je jí na stopě...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Od vypravěče se dozvídáme, že když království Eleysia oslavovalo korunovaci princezny Riese, královskou rodinu pozabíjela náboženská skupina zvaná Sekta. Riese však masakru unikla a od té doby prchá, protože na trůn usedla královnina sestřenice Amara, která rozkázala Sektě Riese najít a popravit. Amara v ní totiž vidí ohrožení své pozice na trůnu. Ale je tu Odboj, který nepřestává vzdorovat a hledat Riese, s jejíž pomocí chtějí navrátit království mír.

Nyní, po letech, Riese prchá lesem před pronásledovateli společně se svým vlkem Fenrirem. Ti ji doženou a ona je porazí, ale je vážně raněná. Vezme si pár mincí, které najde u jednoho z mrtvých mužů a vydá se dál. Odpočine si u jezera a dojde až do města Helmkin. Nechtěli jí vpustit dovnitř, protože je čas sklizně, ale vyčerpaná Riese, která ztratila hodně krve, omdlí před bránou.

Mezitím královna přikáže svému správci – Herrickovi, který má Riese pronásledovat, aby se vrátil zpět do Asgardu a podal jí hlášení. Ten jí uposlechne, ale protože u jezera našel krev, rozkáže svým lidem prohledat nejbližší okolí.

Hlavní postavy
vypravěč
Herrick
Vedlejší postavy
Huntsman
Sentry Guard
Huntsman
Fenrir
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevHunt
Původní názevHunt
Rok natočení2009
Premiéra2. listopadu 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka9 minut
Autoři profilu epizody