Road Runner Show, The

Road Runner Show, The (The Road Runner Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
luciakanky

14. června 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Road runner

mig mig. ďalšia nesmrteľná vecička. rovnako ako Tom a Jerry aj mig migovi neodolám a rada si ho pozriem aj teraz. normálne mi je ľúto dnešných detí, že takéto "rozprávky" už nevyrábajú

Avatar uživatele
007.dany

7. ledna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kojot

Moje nejoblíbenější Looney Tunes.Kojota jsem měl nejradši.Jak já jsem mu fandil,ale ten zatracenej pták uličník vždycky unikl.Je to super.

Avatar uživatele
justynajohnson

10. dubna 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

mikmik

Kojot byl famozní a jeho nápady jsme jako malé děti občas realizovali(v rámci možností)a nejvíc u nás vedlo MIK MIK a pak útěk

Avatar uživatele
Seraphine313

15. února 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

wilda vs. uličník

Pro mě legendární seriál a nejlepší animák mého dětství. Věčně nespokojený a hladový kojot prohání pouštní ať-už-to-je-cokoliv-za-ptáka a využívá přitom všech možných pastí - na nich se scénáristé nejednou vyřádili. Spolu ale s důmyslností dané (monstróznější, monumentálnější,) pasti stoupá i důmyslnost toho, jak se Kojot do dané pasti chytí - a tady nastupuje komický prvek, který vám rozhýbe bránici na dlouhé minuty.

Trochu to může připomínat honičky Toma a Jerryho v jiném prostředí, ale vězte, že toto je špička.

Avatar uživatele
Psyx

25. června 2010

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

.

Kojot Vilda - luxusní animovaná postavička, kterou obdivuju za kreativitu při stavbě šílených pastí a s kterou sdílím nenávist k tomu proradnému ptačímu uličníkovi. Ta potvora (teď myslím kukačku) nejenže dokáže ohýbat fyzikální zákony, ale ani si nikdy neodpustí to své posměšné "mikmik". Jak já ji nenávidím!

Mé hodnocení je hodně subjektivní, protože jako seriál Road Runner Show moc dobře nefunguje. Pasti se neustále opakují a kdo viděl jeden díl, jako by viděl všechny. Přesto se neubráním smíchu, když se Vildovi některý z jeho dokonalých plánů nepovede (rozuměj pořád). Tenhle prérijní hladovec mě baví už řadu let a má bránice mu tu stovku prostě dluží.