Roswell

Roswell (Roswell) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Do role Maxe měl být původně obsazen Heath Ledger. Poté, co seriál "Roar", jehož byl hlavním protagonistou, propadl, studio Fox ho odmítlo obsadit. Dalším adeptem na roli Maxe byl Brendan Fehr, kterého však více zaujal Michael, tak byl nakonec obsazen Jason Behr.
Vložila: Anděl20
Ani obsazení ženských postav nebylo úplně jednoznačné. Katherine Heigl, Shiri Appleby i Majandra Delfino si vyzkoušely všechny tři role. Majandra měla původně hrát Liz a Katherine Mariu
Vložila: Anděl20
Nick Wechsler se ucházel o čtyři různé role, nakonec získal roli Kylea Valentiho.
Vložila: Anděl20
Novinové útržky v úvodních titulcích jsou skutečné zprávy z novin týkající se údajné havárie UFO v Roswellu z července 1947.
Vložila: Anděl20
Majandra Delfino získala jméno Majandra tak, že její sestra nedokázala vyslovit její pravé křestní jméno Maria Alejandra.
Vložila: Anděl20
Jedna epizoda byla natáčena 5-7 dní.
Vložila: Anděl20
Jason Behr a Katherine Heigl, kteří hráli v seriálu sourozence, spolu v letech 1999 až 2001 chodili.
Vložila: ševča
Láska Marii a Michaela neproběhla jen v seriálu. Majandra Delfino a Brendan Fehr spolu tvořili pár v letech 2002 a 2003.
Vložila: Mistin
Majadra Delfino, která hrála Mariu, se v roce 2007 provdala za svého hereckého kolegu Devona Gummersalla, který v několika epzodách představoval Mariina bratrance Seana DeLucu. Rozvedli se rok poté.
Vložila: Mistin
Herci jako přisadu do jídla nepoužívali skutečné Tabasco, ale šťávu značky V8 Berry Splash. Původně sice zkoušeli ochucovat Tabascem, ale hercům následně slzely oči a neustále žádali o pití.
Vložila: Mistin
Během první sezóny měl být seriál kvůli nízkým ratingům zrušen, ale fanoušci po celých státech posílali producentům lahvičky Tabasca jako důkaz, že jich je dost. Jejich originální žádost byla vyslyšena, "Roswell" se přesunul do jiného vysílacího času a pokračoval dalšími dvěma sezónami.
Vložila: Mistin

Filtr epizod