Plakát

Sabotáž

Víte, co chcete? Dělejte to. Víte, co nechcete? Sabotujte to! Heslo Tobiho a Vladimíra, dvou skoropokrevních kamarádů, kolegů v muzice i v kapele, mistrů (bez)pointového humoru, ale hlavně moderátorů a performerů zábavně-naučné show. Při množství tzv. lifestylových magazínů... [více]

2007–2010 | Česká republika | 30 minut | Česká televize | Dokument / Naučný / RealityTV | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Sabotáž – O čem to je

Víte, co chcete? Dělejte to.
Víte, co nechcete? Sabotujte to!

Heslo Tobiho a Vladimíra, dvou skoropokrevních kamarádů, kolegů v muzice i v kapele, mistrů (bez)pointového humoru, ale hlavně moderátorů a performerů zábavně-naučné show.

Při množství tzv. lifestylových magazínů na české televizní scéně se Tobi a Vladimír rozhodli, že vytvořit další z řady pořadů, ve kterých se vaří, bydlí a mění vzhled lidí stereotypní zaběhanou formou, prostě nemá cenu.

Dali si za cíl (na popud Profesora samozřejmě) ukázat, že není důvod se bát experimentovat a hledat nové přístupy za účelem vytunění sebe sama (rozuměj rozvoje osobnosti;). Může to být hodnotnější, a hlavně i zábavnější.

Naproti tomu si zapište za uši, že nechtějí vaše chyby opravovat, mají totiž dost vlastních!

Jako dopravní prostředek si zvolili těžce „vytuněný“ sporťák Škoda Rapid 136, rafinovaně maskovaný rzí, a za něj připojili popelnici na dvou kolech vybavenou vším, co je k zdárné Sabotáži potřeba.

Profesor
palubní počítač Sáša
Vladimír
Tobi
Čárlí Švihák
Ostrý Fred
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

30 minut

Žánr

Dokument
Naučný
RealityTV
Parodie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2007–2010

První vysílání

3. ledna 2007

Odkazy

Oficiální stránky