plakát seriálu

Salvation

(Salvation)

Názory uživatelů

Ušlo to...

Po prvních dílech mi seriál připadal atraktivní, bylo to něco nového a bavilo mě to. Postupem času jsem díly už s takovou horlivostí nesledovala, ale konec jsem si nenechala ujít.
S posledními díly opět jakoby seriál nabral dech a celkově byl napínavý s nečekanými zvraty.
Jestli bude druhá série, ráda bych se podívala jak to bude pokračovat a jestli hrdinové zachrání naši matičku Zemi.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hodnocení po 1. sérii

Musím říct, že začátek seriálu mě nikterak neoslovil, po 2-3 dílech jsem uvažoval, že ani nebudu pokračovat. Nicméně později seriál začal nabírat na obrátkách a stala se z něj příjemná oddechovka a každý díl mi velmi svižně ubíhal. Občas mi akorát přišlo slabší vystupování některých postav, z toho někteří herci mi byli celkem nesympatičtí, ale to je asi otázka osobních preferencí. Některé dialogy mi také přišly stupidnější, hlavně když se jednalo o důležité otázky ohledně války/zničení světa.

Salvation má po konci série velkou výhodu v tom, že se může ubírat spousty směry. Napadá mě mnoho scénářů, jak by se dále seriál mohl vyvíjet ale nechme se překvapit, zda vůbec bude pokračovat.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

spasa

Po zaciatku 2 serie idem s hodnotenim dole.
Tak zly uvod som necakal ..snazia sa to prekomplikovat a urobit z toho dramu .. trapne momenty a este trapnejsie riesenia. Serial asi dopozeram ale ako som pozeral prvu seriu som bol mozno nie je spravne slovo nadseny ale uspokojeny s katastrofou ktora sa blizila, no druha seria zacala tak ze preco veci neskoplikovat a co uz bolo doriesene v prvej serii tak este do(vulgarizmus).

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Po pilotu

Tak po pilotu musím říct obrovské zklamání. Seriál plný všemožných klišé a až příliš amerických charakterů. Uvidím, co se s dějem vyklube dál, upřímně mi zatím není zcela jasné, kam se příběh bude ubírat, budiž tedy aspoň toto plusem. Jestli však budou následovat další emocionální proslovy, těžké dialogy a hrdinské voiceovery, pak asi raděj ušetřím čas na sledování něčeho kvalitnějšího.

50 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Salvation

Celé je to takové okoukané, 100x zopakované téma. Armageddon, díl Fail Safe ze Stargate, pořád to samé: velká náhoda, asteroid, málo času a hodně politiky...
Postavy jsem si nijak extra neoblíbila.

Musím říct, že trochu zklamání, dokoukala jsem první řadu a uvidím, jestli se vůbec pustím do další.

50 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí