plakát seriálu

Satan přichází

(Damien)

Názory uživatelů

Damien

První díl mě zaujal. Není to sice zrovna nejlepší seriál, ale mohlo to dopadnout i hůře. Některé díly byly zcela zbytečné a nudné, ale některé mnohé vysvětlily. Finále bylo super. Škoda, že už nebude druha série.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Damien

Já patřím mezi ty, kteří jsou původním filmem nepolíbení, ale díky flashbackům v seriálu mám představu, o čem film byl. Každopádně jsem dala Damienovi šanci, já mám tenhle typ seriálů ráda, leč Damien mě zklamal. Viděla jsem dva a půl dílu. U dvou díly jsem nevěděla, jestli se mi to líbí a u toho třetího jsem se v polovině rozhodla, že se mi to nelíbí. Herecké osazenstvo je mi vesměs nepříjemné na pohled a i přes to, že mám představitele Damiena ráda z doby, kdy hrál v iZombie, tak tady mu to herectví nevěřím. Přijde mi, že má tak tři výrazy a ty věčně střídá.
Já po dvou a půl dílech končím, protože mě děj nedokázal vtáhnout do děje. Další důvod jsou již zmínění herci a při dívaní se mi to vleklo a radši jsem si u toho hrála Angry Birds, než abych věnovala pozornost seriálu. Takže asi tak. Přesto si myslím, že si seriál najde svoje diváky.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nedoceněné

Po shlédnutí musím říct, že se jedná o silně nedoceněný nadprůměrný počin. Když přežijete pomalejší rozjezd, tak pak dostanete silný psycho-hororový příběh s hutnou atmosférou, kde se nedá nikomu věřit.
Kolikrát se dostane na rozcestí a budete se ptát, kdo je padouch a jaká událost je skutečná a jaká pouze narafičená na samotného Damiena.
Velké mínus je otevřený konec, který by si určitě zasloužil řádné ukončení.
Čekejte pomalejší gradaci temného příběhu, přes psycho halucinogení sekvenci, zajímavé zásahy osudu, rotvajlery, krimi vyšetřování, intriky a na závěr se dočkáte pekelně ďábelského finále s otevřeným koncem a to ubírá na celkovém hodnocení.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Konec???

Nevěřím že by Damien měl být ukončený je to celkem smutné ale nebyl ani příběh uzavřený protože No na čase 30:20 v posledním díle první série šlo vidět jak z hlíny která zasypala celí hrob vylezla ruka. Takže mi celkem připadá blbé uzavřít seriál který nebyl řádně ukončený. Jinak seriál se mi moc líbil a byla by to škoda kdyby z končil. A nebo pokud vám tak měla být válka protože šlo vidět že církev začala radikálně reagovat. No je mi to líto že tento seriál končí byl skutku zajímavý.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Po pilotu

musím říct, že jsem nadšená. Není to úplně dotažené, děj předvídatelný. Ale! Ale drží se to původního filmu. A dokonce (což je pro mne naprosto úžasné) jsou vložené úryvky z filmu i rekvizity (nejspíš kopie, ale i tak). Zatím dávám 80, ale to jen z obavy, že kvalita půjde dolů. Ale v hlouby duše doufám, že to bude naopak

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Po první epizodě

Jsem mooc spokojená:-) Není to dokonalé, ale líbí se mi to! Navazuje to na původní film, který je naprostou klasikou a totálně mě dostaly originál ukázky a rekvizity. Původní The Omen miluju a Damien mi dělá radost :-) Má to vážně atmosféru, která mi připomněla původní film. I ti psi jsou stejní! :-D Těším se na další díly a doufám, že kvalita nepůjde dolů.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí