plakát seriálu

Satisfaction

(Satisfaction)

Názory uživatelů

Inteligentní seriál s kvalitními herci

Popravdě, začala jsem koukat čistě proto, že Matt Passmore se mi líbil v The Glades. A jsem vážně ráda, že jsem na tenhle seriál kápla. První epizoda je dobrá, ale dál je to ještě mnohem lepší. Zase jeden seriál, kde herci umí hrát a scénář je inteligentní, uvěřitelný a přitom je to hodně zajímavý sledovat. Taky mě každý díl nutil k zamyšlení nad otázkami, které řeší asi každý, jestli je lepší některé věci neříkat, co od života vlastně člověk chce a kdy a jestli dosáhne nějaký spokojenosti. Vztahy jsou tu vykreslené tak pravdivě, že se člověk dokáže vžít do každé z postav, nečekané zvraty jsou opravdu nečekané, tak jak je život přináší. Líbilo se mi jak se vyvíjí vztah dcery a jejího přítele, jejich problémy nejsou prvoplánové, odvíjí se od toho jak spolu komunikujou a jaké překážky jim život staví. Stejně tak s ústředním párem, můžete si vytvořit v hlavě ideální scénu s tím, jak si vyříkáte co jste se o druhém dozvěděli, ale v reálu vám do toho nejhoršího přijde dcera a svůj proslov si musíte schovat na jindy. Prostě je to kvalita, nemůžu než doporučit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Non satisfactory for me

Po počiatočnom nadšení prvých troch epizód, prichádza ťažká rana a seriál sa mení (pravdepodobne aby uspokojil potreby amerického trhu) na béčkovú telenovelu. Nepriek tomu že som si po ôsmej epizóde povedal, že prvú sériu už dopozerám iba v prípade prebytku času, nakoniec som to skutočne dal a dokonca načal a dokonca dopozeral aj druhú sériu. Žiadne vykúpnie sa ale neudialo a seriál je len slabší priemer. Nečudo, že tretie séria nepokračovala.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk
bary
20. července 2014

satisfaction, Em I ?

Kdo by neměl rád americkou krasu ve své době dobře vypovídající film o americké kultuře, který ukázal, že americký sen není recept na štěstí. A je tady znova v seriálové podobě jen s jinou simpatyčtější rodinou a budhou s květinou co dokáže odpovědět na vše, co od života potřebujete. Ano je tady tvrdě pracující otec rodiny, kterého už nebaví pracovat 80 hodin týdně a byt mučen v málem prostoru se spoustou lidí a to bez klimatizace. Tak se logický naštve a provádí věci, které by chtěl udělat snad každý. Někdy je dobré zamyslet se nad svým životem a zjistit zda vám současný stav vyhovuje. Seriál vás k tomu přímo vybízí o to při několika příležitostech a potom je na vás zda to přijmete nebo se jen necháte bavit zábavným dějem. Pomyslnou třešničkou na tomhle rodinném dortu je školní vystoupení nejmladšího člena rodiny, které mě dokonale překvapilo a pobavilo, až jsem měl pocit stoupnout si vedle jejího otce, pleskat a hlasitě pískat ve stoje. Další dějové linky jsou taky podařené a dokážete se vcítit do každé postavy a pochopit jejich motivy, například proč manželka podvádí svého manžela nebo proč manžel podvádí svoji manželku. Ano máme tady recept na rodinné drama smíchaný s otázkou, co od života vlastně chceme. Kdo má na něco takového chuť nebo náladu může s odvahou zmáčknout play. S kytarou a ostrou upřímností hodně zábavy.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé