Scream Queens

Scream Queens (Scream Queens) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Black Friday

Chanelky se rozhodnou, že Rudým ďáblem je děkanka Munsch a chtějí celou záležitost vzít do svých rukou. Chad pořádá čtení Boonovy závěti a pozve k tomu Peta, a Denise dostane novou práci.

V KKT jsou otřesení z toho, že jim Rudý ďábel naservíroval hlavu Gigi a snaží se zavolat na policii, aby jim oznámili další vraždu. Tam jim to ale nikdo nezvedá.
Wes, Grace a Pete se tak vydají na stanici osobně a tam zjistí, že celé oddělení vyšetřování vražd dostalo padáka, protože nemají žádná vodítka na chycení Rudého ďábla.

Chanelky chtějí jít o půlnoci do obchoďáku na nákupy, protože je Černý pátek. Děkanka se jim to snaží zakázat, někde tu přece pobíhá vrah. Ony si to ale nenechají vymluvit.
Jdou tedy do obchoďáku a nakupují. Když odcházejí z jednoho obchodu, všimnou si, že je obchoďák podivně prázdný. Navíc zhasnou všechna světla. Dívky tak hledají cestu ven, ale ta je zadělaná řetězem. Venku stojí Rudý ďábel. Chanelky zpanikaří a snaží se najít jinou cestu ven. To se jim nakonec povede. Chanelky se dostanou do bezpečí, sama Chanel, ale zůstane v obchodě a chce Rudému ďáblu čelit.
Ten ji postřelí z kuše. Než ji stačí oddělat, přiběhne Denise s pistolí, najali ji totiž k policii. Denise se snaží Rudého ďábla chytit, ten ale uteče.

Zpátky v KKT přijde Chanel s nápadem. Je zcela očividné, že Rudý ďábel je děkanka Munsch, takže by ji měly zabít. Zayday je proti tomu, naopak Grace se, k šoku všech, postaví na stranu Chanel. Dohodnou se tedy, že se děkanku pokusí otrávit.
Chanel s Grace jdou za ní a chtějí přednášku o feminismu. Nabídnou jí otrávený cider, děkanka ho vypije a nic se jí nestane.

Mezitím Chad pozve Peta na čtení Boonovy závěti. Pete nechápe proč, pak se ukáže, že mu Boone přenechal celý svůj majetek. Chad po něm chce vědět, jak je to možné. Pete nejdřív tvrdí, že Boona skoro neznal, pak přizná, že to byl jeho zdroj při psaní článku o řeckém systému na univerzitě.
Chad pak Petovi nabídne, aby se přidal k Dickie Dollar Scholars, ten to odmítne. Chad ho tak vyzve na souboj. Každý, kdo odmítne nabídku na přijetí k DDS, musí bojovat v duelu na smrt. Pete odmítne a odchází. Chad za ním volá, že bude zavražděn.

Grace se pak Petovi svěří s tím, že chtěly zabít děkanku, ale nevyšlo to. Pete se to Grace snaží vymluvit, ona přece není zabiják.
Když pak Chanel hledá další způsob, jak děkanku zabít, Grace to odmítne. Na základě toho jí Chanel vyloučí z KKT. Grace tedy odchází, předpokládá, že Zayday půjde taky, ale ta zůstává, protože si uvědomila, že měla Grace původně pravdu, musí se zbavit děkanky.
Grace tak jde za svým otcem. Ten pomáhá Petovi s jeho článkem. Procházejí složky Gigi a konečně pochopí vodítko mezi Gigi a těmi dětmi z vany. Gigiina sestra byla ta čtvrtá dívka u vany, ta co si k sobě ty děti vzala. Avšak neunesla to, co provedly, a spáchala sebevraždu. O děti se pak začala starat Gigi, která ale psychicky nezvládla, že je její sestra po smrti.

Chanelky a Zayday se pokusí podruhé zabít děkanku Munsch. Jdou do kryptokomory. Děkance pak nastaví -200 stupňů a nechají ji tam dvacet minut. Čekají, že bude mrtvá, ale děkanka to přežije, navíc se údajně nikdy necítila líp.
Holky pak přemýšlí, jak je vůbec něco takového možné. Hester přijde s tím, že to stejné lidi zkoušeli na Rasputinovi. Nejdřív se ho snažili otrávit, ale to nezabralo. Pak ho střelili do hrudníku i do hlavy, vykastrovali a nakonec hodili do řeky. Podle pitvy ještě v řece žil a snažil se dostat ven, nakonec však zemřel na nedostatek kyslíku.
To Chanel vnukne nápad, pokusí se děkanku utopit, stejně jako Rasputina. Chanel řekne ostatním, aby si nechaly puštěné mobily a až jim zavolá, tak ať jdou k bazénu.
Holky se však pohádají v obchodě a hovor od Chanel jim unikne. Děkanka s Chanel jsou tak u bazénu samy. Děkance dojde, že Chanel si nechce povídat jen o feminismu a odchází.
Chanel se naštve, že ji v tom Chanelky nechaly a začne jim na notebooku psát dopis.

Pete si balí oblečení, někdo mu volá. Pete říká, že odjíždí z kampusu, stejně jako by měl odjet on a že má výčitky svědomí. Nechce, aby mu osoba ještě někdy volala.
Do pokoje pak k Petovi jde Grace a chce se s ním vyspat. Pete ji ale odmítne a řekne, že nechce, aby její poprvé bylo s vrahem.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Black Friday (neoficiální název)
 • Black Friday
 • 1. série, 11. epizoda (celkově 11. díl)
 • 1. prosince 2015
 • 2015
 • 42 minut
 • 2 400 000 diváků (0,90 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt4381328/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Ivy