plakát seriálu

Scream Queens

(Scream Queens)

Epizoda 1×02 – Hell Week
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Všem obyvatelkám domu Kappa je doporučeno nevycházet ven, dokud nebude zabiják přistižen. Grace využije času v domě k tomu, aby pátrala po tajemstvích.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Po vraždě hluché Taylor Swift je dívkám v Kappě přidělena policistka, která vlastně není policistka, pracuje v soukromém sektoru, takže ani nemůže nosit zbraň. Všem dívkám je doporučeno zůstat v domě, což se ale nikomu příliš nelíbí.

Chanel a její posluhovačky se snaží vymyslet co s tělem Chanel #2, Hester jim nabídne pár tipů. Nakonec strčí tělo do mrazáku.

Probíhá Pekelný víkend, takže všechny dívky musí dělat co po nich Chanel chce. Ta by ráda, aby vydrhly všechny podlahy v domě. Grace jde do sklepa, kde najde zamčené dveře. Chce vědět, co je vevnitř, tak se tam vloupe. Chanel jí u toho nachytá a prozradí jí příběh, který se v domě údajně odehrál před 20 lety. Současná děkanka to prý všechno zakryla, aby o tom nikdo nevěděl. Grace se toho chytí a chce to dál vyšetřovat.

Prozradí to Petovi, který se vloupe do kanceláře děkanky, aby o tom našel nějaké záznamy. Najde pár jmen, ale pak se k němu přikrade Červený ďábel a praští ho do hlavy. Pete se probudí pověšený za kalhoty na jednom ze sloupů.
Grace mu vypráví co našla v domě, v jeho skříni pak vidí oblek Červeného ďábla a myslí si, že Pete je ten vrah. Vzhledem k tomu, že mu bude příští měsíc dvacet by klidně mohl být dítě oné dívky, co zemřela ve vaně a teď se chce Kappě mstít.

Červený ďábel se vkrade do domu a zaútočí na Chanel, ta začne křičet, takže jejich ochranka Denise, přiběhne dovnitř. Ďábel však uprchne a v autě Denise zabije její kolegyni. Denise její tělo z auta vyhodí a to do rána zmizí.

Další vražda se stane v chlapeckém domě. Je zabit Boone a rituálně položen na stůl plný zapálených svíček. Červený ďábel si pak jde pro jeho tělo do márnice, vytáhne ho a Boone otevře oči. Z krku si sundá samolepku, díky které to vypadalo, že má podříznuté hrdlo. Ptá se, co mu tak dlouho trvalo a vstává.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Airmale (Yoko Ono)

Na začátku epizody.

If You Were Here (Thompson Twins)

Grace a Pete mluví o svých podezřeních.

Automatic (The Pointer Sisters)

Denise sedí v autě a zpívá si.

Have You Ever Really Loved a Woman? (Bryan Adams)

Wes poslouchá hudbu v autě, Gigi na něj zaklepe.

Always (Bon Jovi)

Wes a Gigi si povídají v autě.

Sunglasses At Night (Corey Hart)

Boone posiluje.

Synthesonata (Psilogod)

Na konci epizody.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Přátelé

Když se Gigi snaží utěšit holky ohledně policejního vyšetřování, tak řekne, že z toho můžou udělat zábavu jako v epizodě Friends.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Denise: Pokud jste v nebezpečí, nahlas zakřičte jméno Denise Hemphillové. Budu neustále v areálu a jsem u vás jak na koni. Dejme tomu, že zakřičíte jméno Denise Hemphillové a já u vás nebudu jak na koni. To znamená, že v areálu nejsem.
Chanel: Pokud někdo z vás zemře při záchraně sestry, nemusí absolvovat zbytek Pekelného týdne.
Hlavní postavy
Cathy Munsch
Chanel Oberlin
Chanel #3
Zayday Williams
Hester Ulrich
Gigi Caldwell
Wes Gardner
Pete Martínez
Chad Radwell
Grace Gardner
Vedlejší postavy
Caufield
Detective Chisolm
Jennifer
Kappa Girl
Denise Hemphill
Frumpy Friend
Coffee Shop College Students
Sorority Pledge
MandyNick Jonas
Shondell
Chanel #2 / Ms. Herfmann
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevHell Week (neoficiální název)
Původní názevHell Week
Rok natočení2015
Premiéra22. září 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry4 040 000 diváků (1,70 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody