Plakát

Secret Garden

(Sikeurit Gadeun)

Korejské drama Secret Garden vypráví milostný příběh Gil Ra-im a Kima Joo-won. Gil Ra-im je chudá, ale pyšná kaskadérka, která se stará sama o sebe od doby, kdy jí zemřel otec. Joo-won je arogantní a excentrický ředitel obchodní společnosti, který si udržuje neposkrvněnou dokonalou image.... [více]

2010–2011 | Jižní Korea | 60 minut | SBS TV | Romantický / Komedie / Fantasy | 20 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×20 – Episode #1.20

(premiéra 16. 1. 2011 – před 13 lety)
závěr seriálu

Secret Garden – O čem to je

Korejské drama Secret Garden vypráví milostný příběh Gil Ra-im a Kima Joo-won. Gil Ra-im je chudá, ale pyšná kaskadérka, která se stará sama o sebe od doby, kdy jí zemřel otec. Joo-won je arogantní a excentrický ředitel obchodní společnosti, který si udržuje neposkrvněnou dokonalou image. Jejich náhodné setkání, kdy si Joo-won splete Ra-im se slavnou herečkou, značí počátek intenzivního vztahu.

Joo-won se snaží své narůstající city skrývat, ovšem ve výsledku jeho chování mate nejen dívku, ale i jeho samotného. Aby se věci ještě více zkomplikovaly, shoda zvláštních náhod vyvrcholí záměnou jejich těl. Dvojice se z tohoto problému brzy dostane, ovšem i ve svých vlastních tělech jejich vzájemná náklonnost stále stoupá.

Kim Joo Won
Gil Ra Im
Choi Woo Young / Oska
Yoon Seul
Info box
Stanice

SBS TV

Délka

60 minut

Žánr

Romantický
Komedie
Fantasy

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2010–2011

První vysílání

13. listopadu 2010

Ukončení seriálu

16. ledna 2011

Tagy

převtělování, romantika, komedie

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky