plakát seriálu

Seed

(Seed)

Názory uživatelů

Seed

Seed je nenáročný, odpočinkový seriál, ve kterém postavy na konci každého dílu stejně zjistí, že se mají rády a že jsou taková jedna velká šťastná rodina. U Seed se budete spíš jenom přitrouble usmívat, než se válet smíchy po podlaze.

Harry je typický seriálový barman sukničkář, který absolutně neřeší, co bude zítra. Jeho jedinou starostí je dostat do postele tu největší kočku v baru. Kdysi dávno daroval sperma a teď se mu život převrátí naruby, když se objeví jeho potomci, kteří chtějí poznat svého "opravdového tátu". Bez Harryho by se pravděpodobně postavy (lesbický pár, matka samoživitelka a bohatý pár) nikdy nesetkaly. Všechny postavy okolo Harryho jsou zábavné, všechny spolu dovedou fungovat bez toho, že by jejich vzájemná interakce působila příliš nuceně.

Seriál si od začátku drží slušné tempo a má takovou příjemně milou atmosféru, a i když jde o příběhovou bídu, tak sympatické postavy ledacos zachrání. Velkým plusem je i chemie mezi herci a absence otravného smíchu v pozadí.

Ze seriálu šlo vytěžit mnohem víc, protože se nevyhnul určitému sentimentu a spousta vtipů pak nevyzní tak, jak vyznět měla. Většina dílů trpí tím, že tu tiše v koutku čeká morální ponaučení. Proč jen to vždycky končilo tím, že Harry má srdce ze zlata? Jenže na druhou stranu je to tak optimistické, že nejde odolat.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé