Plakát

Signal

(Shigunaru: Choki Mikaiketsu Jiken Sosahan)

Kento Saegusa je policista, jenž se sám naučil umění profilování pachatelů trestných činů poté, co po sérii bolestivých zkušeností ztratil důvěru v policii. Poprvé ho policie zklamala, když naprosto selhala ve vyšetřování vraždy mladé dívky, Kentovy kamarádky, jejíhož únosu vražedkyní byl on... [více]

83 %
2018–???? | Japonsko | 55 minut | Fuji TV | Drama / Krimi / Thriller | 1 epizoda | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×01 – Episode 1

(premiéra 10. 4. 2018 – před 5 lety)
pilot

Signal – O čem to je

Kento Saegusa je policista, jenž se sám naučil umění profilování pachatelů trestných činů poté, co po sérii bolestivých zkušeností ztratil důvěru v policii. Poprvé ho policie zklamala, když naprosto selhala ve vyšetřování vraždy mladé dívky, Kentovy kamarádky, jejíhož únosu vražedkyní byl on sám svědkem, avšak policie jeho svědectví nevěnovala nejmenší pozornost. Tento případ tak zůstává dodnes nevyřešen a brzy bude promlčen. Další zklamání přišlo se smrtí Kentova bratra. Policie případ uzavřela jako sebevraždu a nikdy se nepřišlo na to, co za smrtí muže skutečně stálo. S tím se ovšem Kento nehodlá smířit, a tak se rozhodne využít své rozvážnosti, pozorovacích schopností a profesionálních znalostí v oblasti profilování pachatelů a odkrýt pravdu, která se skrývá za smrtí jeho bratra.

Stejný případ jako Kento řeší i další detektiv, jehož hlas vyšetřovatel jednoho dne zaslechne z vyřazené vysílačky. Díky jeho pomoci se Kentovi podaří nalézt místo, kde jsou ukryty pozůstatky oběti. To ovšem není jediné důležité zjištění, které ze spolupráce dvou mužů vzejde. Kento si díky rozhovorům s detektivem postupem času uvědomuje, že na druhém konci vysílačky nestojí člověk ze stejné doby jako on, nýbrž někdo, kdo žije v minulosti.

Remake korejského seriálu Signal.

Trailer
Kento Saegusa
Takeshi Ooyama
Misaki Sakurai
Tsutomu Yamada
Shinya Kojima
Rika Anzai
Ryota Kato
Kazuo Iwata
Shinnosuke Nakamoto
Info box
Stanice

Fuji TV

Délka

55 minut

Žánr

Drama
Krimi
Thriller
SciFi

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2018–????

První vysílání

10. dubna 2018

Odkazy

Oficiální stránky