Silicon Valley

Silicon Valley (Silicon Valley) — 4. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Dead.Reaper

14. května 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bavil mě a pořád baví

Ano, seriál měl pomalejší rozjezd. Neskutečně jsem s ena něj těšil, ale pilot byl pro mě spíše zklamáním a tak jsem jej přestal sledovat. Po delší době jsem se k němu vrátil a začal mě neskutečně bavit. Sjel jsem celou první sérii a polovinu druhé za víkend a ten neotřelý humor s trochou té odbornosti z IT světa se tam parádně hodí. Mou oblíbenou postavou je Jared. Ten mě neskutečně baví, především ve finále první série. Škoda jen Petera Gregoryho :(. A Gevin Bellson? Bez něj by to nebylo ono. Záporák, který si hraje na citlivku (viz Gregoryho pohřeb).
Celkově seriál hodnotím velmi pozitivně a těším se ještě na spoustu dalších dílů a sérií.

Avatar uživatele
Vojťas

22. prosince 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Trochu jiná komedie

Komediální seriál ze současného světa IT. Postavy i děj stravitelný, ale ten odlišný styl humoru si mě prostě nezískal. 55% [2. série BUDE]

Avatar uživatele
Maslord

27. dubna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

IT nie je vždy výstrel na istotu

Zámer producentov je zjavný, po úspechu mohých IT seriálov (napr. The Big Bang Theory, IT Crowd, Halt and Catch Fire) sa určite uchytí aj ďalší, elektronický vek tomu len nahráva. V tomto prípade sa ale nejedná ani tak o IT ako skôr o startup, respektíve ako zmršiť startup. Podmienkou dobrého seriálu je dobrý príbeh, ktorý dáva zmysel. V prípade Silicon Valley je práve zápletka celkom nudná a teda čo ma odradilo najviac, totálne patetická. Áno stretávame sa s tým skro u každého US seriálu, ale niekedy je to podanie jednoducho neznesitelné. Snaha, že seriál bude vážny a zábavný zároveň je napĺňaná zvláštnym spôsobom. Hlavný hrdinovia sú dosť inteligentný na to, aby napísali prevratný code, ale inak sa nedokážu ani sami najesť, registrovať obchodnú značku, alebo zostaviť vývojársky tím. Nejako mi to nedáva zmysel a ten zvytočný tlak aby niečo čo nemôže byť smiečne, bolo smiešne seriál ťahá pruhlo dole. Seriál je sledovateľný, ale pre mňa platí pravidlo: v mori je pokkt rýb, stačí si len vybrať. Preto do watchlistu volím niečo lepšie. Napriek tomu oceňujem, že sa už vysiela tretia séria, to ma úprimne prekvapuje. Dokopy som videl 5 dielov prvej série.

Avatar uživatele
Marty8901

3. ledna 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Překvapení roku

Není to zrovna komedie, u které byste se celou půlhodinu váleli smíchy na zemi. Důležitější roli zde hraje spíše dějová stránka, která vrcholí ve výborné poslední epizodě první řady a navnazuje tak na řadu druhou. Za mě jednoznačně největší překvapení roku 2014. Pied Piper rules!

EDIT: Druhá řada, a hlavně její závěr, snad ještě lepší než první.

Avatar uživatele
Regisx

17. dubna 2014

30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hmm...

Tak tohle mě dost zklamalo. Nevím kde je ta komediálnost a vůbec ty postavy mi skoro všechny přijdou otravný. Po druhém díle vzdávám a budu věnovat čas jiným seriálům.