Skins (US)

Skins (US) (Skins (US)) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ConverseGirl5

28. ledna 2011

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nezbývá než doufat...

Osobně jsem skalní fanoušek UK Skins, a představa americké verze mě děsila. Jsem však neobyčejně zvědavý človek, tak musela jsem se podívat, co Amíci vymyslí. První díl: Tonny
Jak to jen slušně říct stál za H****. Celý díl byl naprosto zkopírovaný, ale nevěrohodně zahraný, když jsem viděla tu holčinu, co hraje Euru (Effy) chtělo se mi brečet. Na konci jsem si byla jistá, že už se na další díl nepodívám. Přesto, znovu vyhrála moje zvědavá stránka a musela jsem se podívat na 2. díl. Hlavně proto, že jsem chtěla viděl jaká bude ženská verze Maxiho.
Druhý díl: Tea
Velké překvapení! Oproti předchozímu dílu to mělo atmosféru Skins. Postava Tei je uvěřitelná, a tak nějak mě dostala. Chytrá tajemná holka, co si dělá co chce. Je to úplně nová postava a to je osvěžující. Mimo to celý díl doprovází opravdu dobrá hudba. Po tomto díle u mě vzrostla naděje, že to přece jenom nemusí být taková katastrofa. Nezbývá než doufat...
Epizoda 1. 15% (za odvahu)
Epizoda 2. 70%
Celkově asi 60

Epizoda 3 - 9. 20%
Naděje které u mě vzrostly po 2. díle, byly naprosto zdevastovány dalším pokračováním...Amerika hold nebyla připravena na pravé skins a tenhle "vypípaný" pokus, no byl hold tragický.

Avatar uživatele
Harrie

20. ledna 2011

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

zakázat předělávky!

Scéna po scéně přesně podle původního seriálu, jen hůře zahrané, nevěrohodně obsazené, všichni herci jsou samozřejmě velmi "americky uhlazení"... absolutně bez atmosféry, kterou měla původní britská verze ... naprosto zbytečný seriál. (hodnocení po 1. epizodě)