Plakát seriálu

Snooki & JWOWW

Seriál Snooki & JWOWW navazuje na Pařbu v Jersey Shore – seriál o partě nezkrotných mladých lidí, kteří spolu žijí v New Jersey bouřlivým a velmi intenzivním životem plným divokých mejdanů, emocí a zvratů. V reálném životě nejlepší kamarádky Nicole "Snooki" Polizzi... [více]

2012–???? | USA | 22 minut | MTV | RealityTV | 13 epizod | Status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×13 – The End?

(premiéra 13. 9. 2012 – před 7 lety)
O čem to je

Seriál Snooki & JWOWW navazuje na Pařbu v Jersey Shore – seriál o partě nezkrotných mladých lidí, kteří spolu žijí v New Jersey bouřlivým a velmi intenzivním životem plným divokých mejdanů, emocí a zvratů.

V reálném životě nejlepší kamarádky Nicole "Snooki" Polizzi a Jenni "JWOWW" Farley začínají novou kapitolu svého života v Jersey City a společně se vydávají vstříc největšímu dobrodružství: dospělosti! JWOWW stále řeší románek s Foyerem a budoucnost jejich vztahu je velmi nejistá.

Pokud jde o Snooki, ta je nejen zasnoubená… Je těhotná! Ve chvíli, kdy se tyhle dvě dračice rozhodly přestěhovat k sobě a žít ve městě životem plný radovánek, netušily, co jim život přinese. Nyní, jako dvě ženy na pokraji dospělosti, mají poslední příležitost se pořádně odvázat, než přijmou zásadní životní změnu a tíhu odpovědnost, která na ně dolehla. Jak ale Snooki a JWOWW brzy zjistí, s nejlepší přítelkyní po boku se dá čelit všem nástrahám života!

Info box
Stanice

MTV

Délka

22 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2012–????

První vysílání

11. června 2012

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související