Plakát

Soudruh detektiv

(Comrade Detective)

Seriál byl původně natočen v 80. letech v Rumunsku jako jedna z řady politických propagandistických kriminálek. Během let byly epizody ztraceny, nicméně producenti objevili jejich kopie a dokázali je obnovit a nadabovat do angličtiny. Alespoň tak to má vypadat. Ve skutečnosti jde... [více]

2017 | USA | 43 minut | Prime Video | Komedie / Krimi / Retro | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2017
Poslední odvysílaná v ČR

1×06 – Survival of the Fittest

(premiéra 7. 6. 2018 – před 5 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×06 – Survival of the Fittest

(premiéra 4. 8. 2017 – před 6 lety)
závěr seriálu

Soudruh detektiv – O čem to je

Seriál byl původně natočen v 80. letech v Rumunsku jako jedna z řady politických propagandistických kriminálek. Během let byly epizody ztraceny, nicméně producenti objevili jejich kopie a dokázali je obnovit a nadabovat do angličtiny.

Alespoň tak to má vypadat. Ve skutečnosti jde však o původní americký parodující seriál z roku 2017, který se natáčel na reálných lokacích v Rumunsku, ovšem v současnosti. Jeho cílem je parodovat díla komunistické propagandy.

Hlavním hrdinou je tvrdohlavý detektiv Gregor Anghel, který se snaží pomstít smrt svého dlouholetého parťáka a kamaráda, který přišel o život při nevydařeném zátahu na drogové dealery. Nastolit spravedlnost mu pomáhá jeho nový partner Iosif Baciu. Dvojice odhalí velkou zápletku Západu, která se snaží otřást komunistickou společností za pomoci kapitalismu a náboženství.

Gregor Anghel
Gregor Anghel
Iosif Baciu
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Prime Video

Délka

43 minut

Žánr

Komedie
Krimi
Retro

Země původu

USA

Roky vysílání

2017

První vysílání

4. srpna 2017

Ukončení seriálu

4. srpna 2017

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky