Plakát

Spides

Děj se odehrává v moderním Berlíně, kde sledujeme Noru, mladou ženu, která se zrovna probudila z komatu. Vůbec nic si nepamatuje, jediné co ví, že se do tohoto stavu dostala potom, co si vzala záhadnou drogu "Blis". Mezitím po téhle droze pátrá místní detektiv David Leonhart... [více]

2020–???? | Německo / USA | 60 minut | SYFY Deutschland | SciFi / Thriller | 8 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×08 – Es beginnt

(premiéra 23. 4. 2020 – před 79 dny)

Spides – O čem to je

Děj se odehrává v moderním Berlíně, kde sledujeme Noru, mladou ženu, která se zrovna probudila z komatu. Vůbec nic si nepamatuje, jediné co ví, že se do tohoto stavu dostala potom, co si vzala záhadnou drogu "Blis".

Mezitím po téhle droze pátrá místní detektiv David Leonhart se svojí parťačkou Nique Navar, protože s ní souvisí případy náhlého zmizení teenagerů.

Nora se pustí do pátrání po své minulosti a pomalu začne odhalovat obří konspiraci mimozemšťanů, kteří pomocí syntetické drogy infiltrují lidi, aby je mohli používat jako hostitelská těla. Čím více se Nora dozvídá, tím víc vyplouvají na povrch její vlastní temné tajemství - že ona sama je klíčem k invazi, proti které bojuje.

Trailer
Co říkají o seriálu ostatní

Fruiko: Spides takovej stylovej popis a trailer vypadá... No jak to říct... evropsky. Není SyFy jak SyFy Deutchland. před 18 týdny

David Leonhart
Nique Navar
Info box
Stanice

SYFY Deutschland

Délka

60 minut

Žánr

SciFi
Thriller

Země původu

Německo
USA

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

5. března 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka