Plakát

Spy Classroom

(Spy Kyoushitsu)

Poté, co hrůzná válka zpustošila obyvatelstvo, přešly vlády celého světa k nepolapitelnější taktice prosazování svých záměrů - k válce vedené ve stínech. Lily, krásná dívka s bílými vlasy, je studentkou jednoho z mnoha ústavů, které připravují mladé lidi na to, aby se... [více]

60 %
2023–???? | Japonsko | 26 minut | AT-X | Anime / Akční / Komedie | 24 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

2×12 – File: Flower Garden Lily

(premiéra 28. 9. 2023 – před 8 měsíci)

Spy Classroom – O čem to je

Poté, co hrůzná válka zpustošila obyvatelstvo, přešly vlády celého světa k nepolapitelnější taktice prosazování svých záměrů - k válce vedené ve stínech.

Lily, krásná dívka s bílými vlasy, je studentkou jednoho z mnoha ústavů, které připravují mladé lidi na to, aby se z nich stali schopní špioni. Bohužel, navzdory dobrým výsledkům v písemných zkouškách se jí podaří jen stěží projít praktickými zkouškami. Bez jakýchkoli dovedností v reálném světě jsou její naděje na dokončení studia chmurné - dokud nedostane nabídku připojit se k tajemnému týmu "Tomoshibi" a zúčastnit se Nepřekročitelné mise.

Lily je nadšená vyhlídkou na spolupráci s elitou a nadšeně přijímá. Když však dorazí do paláce Kagerou a vyjde najevo pravý účel Tomoshibi a její bezvýchodná situace, je zasažena. Když se k ní připojí další problematické špionky spolu se záhadným mladíkem, který operaci vede, Lily si uvědomí, že tohle není ideální eskapáda, jak si představovala.

Trailer
Monika
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Spy Room (alternativní název )
スパイ教室 (japonština)

Info box
Stanice

AT-X

Délka

26 minut

Žánr

Anime
Akční
Komedie
Mysteriózní

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2023–????

První vysílání

5. ledna 2023

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
My Anime List