Star Trek

Star Trek (Star Trek: The Animated Series) — . série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Seriál se potýkal s finančními problémy, a proto herci, kteří dabovali hlavní hrdiny potom dabovali i některé vedlejší postavy.
Vložil: Seraphine313
Tvůrci díky tomu, že chtěli mít seriál přesně podle Původní série, vyhnali cenu jedné epizody na 75 000 dolarů, čímž se seriál stal do té doby nejdražším animákem.
Vložil: Seraphine313
Do seriálu se po počátečních peripetiích s herci (George Takei a Nichelle Nichols se na seriálu nechtěli podílet, díky čemuž z projektu vystoupil i Spock - nakonec studio ustoupilo jejich požadavkům) nedostala jedna postava, a to byl Čechov. Jeho představitel se však na seriálu podílel jinak - napsal scénář k epizodě Nesmrtelný Vulkánec.
Vložil: Seraphine313
Práce na jedné epizodě trvala téměř tři měsíce, protože tehdy nebyl žádný způsob, jak to urychlit. Místo 24 okének za sekundu se tak používalo jen 6, díky čemuž seriál vypadá dost staticky.
Vložil: Seraphine313
Kvůli tomu, že televize v té době považovaly animované seriály za určené pro děti, byla spousta scén z důvodu násili, sexu a smrti upravována. Byl zařazen do sobotního ranního vysílacího času, a to všechno přispělo k tomu, že seriál ztratil na atraktivitě, a pravděpodobně proto také nebyl zařazen do kánonu Star Trek.
Vložil: Seraphine313

Filtr epizod