Plakát

Street Hawk

Policista, který přes den sedí v kanceláři, se v noci stává bojovníkem proti zločinu jako testovací pilot bojové motorky. Když je Jessie Mach zraněn po útoku starého nepřítele, zdá se, že jeho kariéra policisty na motorce je u konce. Jenže pak ho počítačový technik Tuttle přizval... [více]

1985 | USA | 60 minut | ABC | Drama / Krimi / Akční | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1985

Street Hawk – O čem to je

Policista, který přes den sedí v kanceláři, se v noci stává bojovníkem proti zločinu jako testovací pilot bojové motorky.

Když je Jessie Mach zraněn po útoku starého nepřítele, zdá se, že jeho kariéra policisty na motorce je u konce. Jenže pak ho počítačový technik Tuttle přizval ke svému tajnému vládnímu projektu. Jessie se stal testovacím pilotem Street Hawku - technicky vyspělé motorky, která oplývá obrovskou palebnou silou a je schopna jet až 480 km/h přes město, aniž by kohokoli ohrozila. Ovládá ji totiž Tuttle z velícího střediska, skrz kameru umístěnou v Jessieho helmě.

Tahle dohoda ale stojí na tom, že Jessie podstoupí operaci, která mu navrátí nohy. Problém je v tom, že pro okolí bude muset zůstat na vozíčku. Jessie ale chce víc než jen testovat. Chce potírat zločin po celém městě. A město v něm získá tajemného, ale superhrdinského ochránce.

Jesse Mach
Lt. Cmdr. Leo Altobelli
Norman Tuttle
Rachel Adams
Info box
Stanice

ABC

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Krimi
Akční
Mysteriózní
Superhrdinský

Země původu

USA

Roky vysílání

1985

První vysílání

4. ledna 1985

Ukončení seriálu

16. května 1985

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)