plakát seriálu

Sullivan & Son

(Sullivan and Son)

Názory uživatelů

Pittsburský Pub

Jednou jsem takhle na Smíchově narazila na Sullivan a syn, a protože to nebylo špatné, tak jsem se rozhodla mrknout na všechny díly.

Dopředu upozorním, že jsem na to koukala v dabingu (byla jsem příliš líná hledat díl i titulky), poslední díly zase v originále (protože nebyl dabing, teď jste dokonale v obraze). Zpátky ale k dabingu, říkám si jestli to má vůbec cenu se vyjadřovat, nebyl špatný ale když změníte hlavního dabéra...lidi si toho všimnout a opravdu to moc neprospívá seriálu jako celku...Jinak mi dabing byl fuk, hlavně proto, že jsem neznala herce a tudíž jejich originální hlasy, zamrzelo to pouze u hostujících hvězd. (Kunal Nayyar, který zkoušel různé přízvuky ale v češtině to prostě neoceníte).

Nejlepší postavou je rozhodně Matka - Ok Cha s jejím korejským vyznáním/stylem života. (Připomínala mi Amu od Cristely, nebo naopak?) Za zmínku ještě stojí "rasistický" Hank. (Možná bez těch uvozovek...)

Sitcom to vůbec nebyl špatný, ale vzhledem k tomu, že u hodnocení vždy porovnávám s jinými seriály stejného žánru, tak to zase nějaký zázrak vůbec nebyl. Prostě průměr -> 50%

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk