Plakát

Sungkyunkwan Scandal

Seriál o čtyřech studentech prestižního Sungkyunkwanu za vlády krále Jeongja. Kim Yoon Hee je velmi rychlá a inteligentní písařka. Aby uživila rodinu, vydává se za bratra Yoon Shika. Shodou okolností nastoupí na Sungkyunkwan, kam však mají ženy vstup zakázán, tak si musí dávat velký pozor,... [více]

2010 | Jižní Korea | 63 minut | KBS2 | Komedie / Historický / Romantický | 20 epizod | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná

1×20 – Episode #1.20

(premiéra 2. 11. 2010 – před 13 lety)
závěr seriálu

Sungkyunkwan Scandal – O čem to je

Seriál o čtyřech studentech prestižního Sungkyunkwanu za vlády krále Jeongja.
Kim Yoon Hee je velmi rychlá a inteligentní písařka. Aby uživila rodinu, vydává se za bratra Yoon Shika. Shodou okolností nastoupí na Sungkyunkwan, kam však mají ženy vstup zakázán, tak si musí dávat velký pozor, aby ji neodhalili.
Lee Sun Joon je syn prvního ministra. Jako takový vyrostl v bavlnce a stal se z něj arogantní člověk přesvědčený o své neomylnosti a bezchybnosti systému. Kvůli své povaze narazí, když nastoupí na Sungkyunkwan.
Goo Yong Ha je bohatý kupecký synek, který život věnuje zábavě. Pozná, že je Yoon Shik žena při prvním setkání. Okamžitě ho popadne nutkání si to ověřit.
Moon Jae Shina zničila smrt staršího bratra, stal se z něj školní pobuda s přezdívkou Divoký kůň. Stane se ochráncem Yoon Shika. Když zjistí, že je dívka, začne ji chránit ještě víc.

Kim Yoon Hee/Kim Yoon Shik
Lee Sun Joon
Goo Yong Ha
Moon Jae Shin
Info box
Stanice

KBS2

Délka

63 minut

Žánr

Komedie
Historický
Romantický
Politický

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2010

První vysílání

30. srpna 2010

Ukončení seriálu

2. listopadu 2010

Tagy

podle knihy, Čosun, král Jeongjo, historie, studium, převlékání se za muže, konspirace, komedie, romantika, gisaeng, bojové umění, bojové scény, maska

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související