plakát seriálu

Svědectví

(The Stand)

Názory uživatelů

King je král

Knížka je fantastická. Mám ji mezi svým nejoblíbenějším čtivem. Seriál docela věrně kopíruje knihu. Bohužel některé události se tu odehrají příliš rychle. V knížce kolem nich bylo budováno kingovske napětí.

Nicméně i tak se na to vše velmi dobře dívá. Docela by mě zajímalo, jak by vše vypadalo, kdyby se to točilo v dnešní době. Přece jen je 23 roků od natočení znát na střihu i stylu vyprávění.

A pro fajnšmekry tu máme i samotného mistra psavce.

Můžu jen doporučit a zaroveň varovat, o kom se Vám to dnes v noci zdálo...?

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stephen King

Knížka, která právě leží přede mnou, má přes 1000 stran a je exkluzivní. Film, který jsem právě dokoukal, jsem viděl už potřetí a pro mě je fakt pecka, i když pro někoho může 347 minut být moc. Je fakt, že nejkratší to neni, ale kupodivu to celkem rychle uteče. Filmové zpracování "Svědectví" je podle mě povedené, atmosféra filmu a hudba působivá a vystihující. No a pozorné oko spatří ve filmu i samotného Mistra hororů, který si obvykle ve svých filmech nějakou tu miniroli střihne. Kingofilům doporučuji.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hmmmmmmm.

Je všeobecně známo , že Kinga je lepší číst , než vidět . A platí to i u téhle minisérie . I když se drží skoro přesně knihy , neměla jsem z toho takový zážitek , jako když jsem ji četla . Možná to bylo i některými herci , kteří mě tam nesedli . Každopádně stojí za shlédnutí .

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé