plakát seriálu

Tajuplný svět Alex Mackové

(The Secret World of Alex Mack)

Názory uživatelů

SWoAM

príjemná oddychovka, keď som bola malá žrala som to a chcela som mať také schopnosti ako Alex. na svoju dobu to bol celkom dobrý seriál

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Přiměřená kvalita

Seriál je sice třeba brát s rezervou, ale určitě nezklame. Alexina sestra se chová na svůj věk až moc dospěle, to však každý teenager v americkém seriálu, takže o nic nejde. Alex Mackovou jsem jako malá milovala a stála mi za to, abych kvůli ní vstávala i o víkendu brzo. Dnes její proměny v kaluž a různé výmysly, které se tam objevily, vyvolávají spíš výsměch, ale nejde tu přeci o efekty ve stylu Avataru. Pro mě seriál, na který nikdy nezapomenu.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Alex Mack wears a hat!

Milovaný Supermax nám přinesl mnoho skvělých seriálů a jedním z nich byl právě Tajuplný svět Alex Mackové. V té době jsem to opravdu žral, když se na to dívám s odstupem, přece jen to vidím jinak, ale stále se mi to líbí.

Jednou si tak jde Alex ze školy, poleje jí nějaká chemikálie a... No má superschopnosti. Telekineze, elektrické blesky a (moje neoblíbenější) rozpouštění se v kaluž. To vše jí nedělá problém. Seriál byl na tu dobu propracovaný a efekty dobré. Díly byly zábavné, někdy dobré, někdy ne tak dobré, ale je to dětský seriál, nechtěli bychom toho moc?

A málokdo si vybavuje, že právě Alex Macková nám představila Jessicu Albu.

Děti 90. let, poctivě si sáhněte na srdce a řekněte, kdo v té době nechtěl její schopnosti...

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí