Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka (Modern Family) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
První seriál televizní stanice ABC po 22 letech, který obdržel cenu Emmy v kategorii komediální seriál. Naposledy to byla Báječná léta (The Wonder Years) v roce 1988.
Vložila: allyska
Nolan Gould, který hraje hloupého Luka Dunphyho, je ve skutečnosti členem Menzy.
Vložila: allyska
Camovu a Mitchellovu dceru Lily hrají dvojčata Ella (holka) a Jayden (kluk). Ani jeden z nich není uveden v titulcích.
Vložila: allyska
Jesse Tyler Ferguson (Mitchell) v rozhovoru prozradil, že vtip, že si Jay nedokázal poněkolikáté "zapamatovat", že je gay, je z jeho života. Jeho opravdovému otci to totiž musel po letech říkat třikrát, než tomu opravdu uvěřil. Tuto příhodu Jesse řekl scénáristům seriálu a těm se to tak líbilo, že to dali do scénáře.
Vložila: allyska
Philova hláška o tom, že musí spravit schod, je vtip běžící po celou 1.sezónu. SPOILER » Na začátku 2.řady ho opraví. Poté se ale opět rozbije, jenže Phil od té doby nezmíní, že ho musí opravit. «
Vložila: allyska
V roce 2011 obdržel seriál 5 cen Emmy. Julie Bowen a Ty Burrell vyhráli kategorie nejlepších herců ve vedlejších rolích, Michael Alan Spiller vyhrál díky haloweenské epizodě (206) cenu za nejlepší režii komediálního seriálu, nejlepší scénář komediálního seriálu vyhrála epizoda Chyceni při činu (213) a v neposlední řadě si odnesla Modern Family již podruhé také nejprestižnější cenu pro nejlepší komedii roku.
Vložila: allyska
Craig T. Nelson měl původně hrát postavu Jaye Pritchetta.
Vložila: allyska

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE