Taxík

Taxík (Taxík) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Alkaa

10. června 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Taxík jede

Mně se soutěž líbí, prověří si tak člověk svoje vědomosti. Jako nápad mi to přijde originální a moderátoři v pořádku. Jen mi poslední dobou vadí, že přišli Tomáš Matonoha a Monika Absolonová, kterým je úplně jedno, kdo tam sedí. Nejvhodnější a nejmilejší k lidem mi přijde Aleš Háma. Tak se dívám jen na něj. A připravené to být musí, jako každá soutěž. To je logické.

Avatar uživatele
Seraphine313

9. dubna 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Taxi

Ač se mi zpočátku tento pořad líbil, postupem času začal být protivný. Ne snad kvůli formě nebo otázkám, ale kvůli výběru moderátorů. Aleš Háma, krátce působící Tomáš Matonoha ani nově příchozí Monika Absolonová neumějí konverzovat s neznámými lidmi, a proto je v pořadu trapných tichých chvilek (které jsou neumně vystříhány) a neosobních otázek (rozuměj, moderátor se zeptá soutěžícího na něco osobního a přitom vypadá, jako by mu to bylo úplně jedno - stejně tak při závěrečném "houkání" jde téměř pokaždé vidět, jak mu to jde na nervy).

Celkově sečteno podtrženo, koncepce soutěže je dobře vymyšlena, co soutěž ale sráží, to jsou moderátoři.

Avatar uživatele
Laďulína Prdulína

10. července 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kvalita šla dolů

Na začátku to mělo jasný potenciál a Háma to zvládal, ale pak příchodem Matonohy a Absolonové to šlo do kopru. Absolonka kvalitu sráží brutálně k zemi. Háma s Matonohou k tomu dali někdy nějaký vtípek a celkově kladení otázek nepůsobilo jako výslech.

Avatar uživatele
sachista

29. dubna 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nabývání vědomostí je bezbřehé

Poměrně povedený vědomostní pořad, jenž je ozvláštněn omezeným časovým limitem, jejž představuje jízda v taxíku na krátkou vzdálenost. Aleš Háma je sympatický řidič a průvodce pořadem. Kdykoli mám čas, rád díky Taxíku zlepším svůj všeobecný přehled.

Avatar uživatele
Linhi

1. července 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tyhle pořady mám rád

Soutěže kde soutěží náhodní lidé, v tomto případě jedoucí v taxíku, mám rád. Někdy vás totíž až zarazí jak jsou někteří naši spoluobčané hloupí (viz dnes již legendární Zrození Venouše ála Primavera).

Avatar uživatele
Crazy-Nut*

11. dubna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Taxík

Jednu dobu jsem Taxík sledovala pravidelně každou Sobotu, abych si vyzkoušela, zda alespoň něco vím. Dobře jsem se u toho i pobavila, ale velmi mě zklamalo zjištění, že lidi nejsou vybíráni náhodně podle toho, zda si normální taxi zavolají a místo toho přijede Taxík z pořadu a né, že to je vše nahrané a ještě dotyčným soutěžícím dají vyhraný obnos pouze, pokud se díl ve kterém účinkovali vůbec odvysílá. Na to, že by to měla být v podstatě reality show mi to příjde docela nevhodné to dělat podvodným způsobem. Každopádně i tak dávám tomuto pořadu 50%.

Avatar uživatele
wexzuz

25. dubna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zrození venouše :D

Taxík je něco co si nenechám ujít. Sice každý díl není povedený, ale i tak je to fajn. Nejvíce mě dostal díl jak musel Háma z toho taxíku pryč jak byl ten soutěžící tupý :D. Za mě 80%