Plakát

Tegami Bachi

Příběh se odehrává v Amberground, zemi věčné noci, která je jen částečně osvětlena umělým sluncem. Lag Seeing je začínající poslíček ("Letter Bee"), který pracuje u doručovací služby včelí úl. Se svým dingem, Niche, doručuje dopisy a balíky z města do města, přičemž se... [více]

63 %
2009–2010 | Japonsko | 25 minut | TV Tokyo | Anime / Dobrodružný / Fantasy | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2010

Tegami Bachi – O čem to je

Příběh se odehrává v Amberground, zemi věčné noci, která je jen částečně osvětlena umělým sluncem. Lag Seeing je začínající poslíček ("Letter Bee"), který pracuje u doručovací služby včelí úl. Se svým dingem, Niche, doručuje dopisy a balíky z města do města, přičemž se musí vyhýbat nebezpečným Gaichuu, což je obří obrněný hmyz, který se živí "srdci", co jsou umístěny v těchto dopisech a balících.

Když byl Lag velmi mladý, jeho matka byla unesena muži z hlavního města Ambergroundu, Akatsuki. On byl poslán jako "balíček" jeho tetě. Doručil ho Gauche Suede, kterého Lag začal zbožňovat a byl pro něj inspirací, aby se stal poslíčkem. Ale jakmile se Lag stává poslíčkem, je informován, že Gauche zmizel. Ve stejné době hnutí odporu s názvem "Reverse" začne krást dopisy od cestujících poslíčků.

Gauche Suede
Aria Link
Silvette Suede
Info box
Stanice

TV Tokyo

Délka

25 minut

Žánr

Anime
Dobrodružný
Fantasy

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2009–2010

První vysílání

3. října 2009

Ukončení seriálu

27. března 2010

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)