plakát seriálu

Tele Tele

(Tele Tele)

Názory uživatelů

,,Tak co sportáku, už máš chlapa?"

Tele tele je sranda sama o sobě. O tomhle se opravdu velký názor napsat nedá, ale toto pirátské vysílání se mi dost líbilo.
Co jsem měla ráda, byl jejich "seriál" Kopečkovic, Zprávy, Občanský jouda.
Nějak jsem nemusela to Cucurucucu, Spodek a Southpark.¨
Osobně se mi nejvíc líbil Genzer, jelikož opravdu vtipně působil a jestli se mu nelíbila ta práce, rozhodně to dobře maskoval.
Ale pán Suchánek mě jaksi zklamal. Ten jeho vážnější dojem a nechut to dělat tam byla hodně vidět. Hraje dobře to mu neupřu, ale tohle se jednoduše v jeho případě zamaskovat nedalo a nedá, že to dělá jen z nouze. On se hodí na vážnější role. Pak Paní Žilková, u které se mi líbilo hodně ztvárnění babochlapa z občanského joudy, drze pubertální Pavliny atd. A Carda Retarda je kapitola sama o sobě.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé
Adi
23. července 2013

1*

Když Tele Tele vysílali poprvé byla jsem ještě malá, tudíž takové pořady byly zakázané. Nyní při reprízách se vždy skvěle pobavím. Pořad, který dokáže zlepšit náladu a vyznění celého dne. Geňa a Suchoš jsou prostě nejlepší! :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sranda

Nevím, možná jsem jediná komu se to líbilo. Ale mě se ten jejich humor moc líbil a u každého dílu jsem se řezala, hlavně když tam byli Kopečkovic. Prostě Geňa se Suchánkem byli super :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Můj názor

Když tenhle pořad vysílali,neváhal jsem a koukal na něj.Vystřídala se v něm hromada parodií na spousty reklam,filmů,seriálů,jiných pořadů atd...K tomu ještě Suchoš a Géňa a je tu skvělý a zábavný pořad...Docela blbina, ale povedená !

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jak kdy

Tenhle pořad působil mnohdy sakra trapně a nevtipně. Někdy se to ale dalo a i já jsem se chechtala. Jenže jedna scénka nespasí celý díl. Kdyby se tento pořad točil stále, tak by akorát klesala jeho úroveň a v dnešní době by působil jako nejnudnější pořad.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tele Tele Kráva Kráva

Občas infantilní, občas přehnaně hloupé, ale občas se také pousmějete. Parodie na pořady Novy funguje, parodie na seriály nefunguje vůbec. Tento humor šel hodně mimo mě, i když přiznávám, že v mém dětství to byl fenomén, tak trochu zakazovaný všemi rodiči..

30 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí