Plakát

Territory Cops

Australské severní teritorium: více jak 1.3 milionu čtverečních kilometrů fascinující krajiny. Je to také domov těch nejtvrdších policistů v Austrálii. Tento dokumentární seriál přináší pohled do zákulisí policejních jednotek, které mají pravidelně nejvíce práce. Oblast každý rok navštíví... [více]

65 %
2012–2016 | Austrálie | 30 minut | Network 10 | RealityTV / Dokument | 30 epizod | status: ukončeno v roce 2016
Poslední odvysílaná

3×10 – Episode 10

(premiéra 20. 12. 2021 – před 2 lety)

Territory Cops – O čem to je

Australské severní teritorium: více jak 1.3 milionu čtverečních kilometrů fascinující krajiny. Je to také domov těch nejtvrdších policistů v Austrálii. Tento dokumentární seriál přináší pohled do zákulisí policejních jednotek, které mají pravidelně nejvíce práce. Oblast každý rok navštíví miliony turistů, což znamená miliony lidí, které je potřeba chránit.

Tým policistů z Darwinu, který leží přímo uprostřed teritoria, tak musí řešit všechny myslitelné případy, od vražd, loupeží a únosů až po útoky krokodýlů, obchod s drogami, lidmi a obecně organizovaný zločin.

V každé epizodě jsou přiblíženy tři konkrétní případy, které policie musí řešit za každé situace. Divák se také může seznámit přímo s prací na policejním ústředí, reálnými lidi, jejichž hlavní prací je udržet pořádek a jednat podle práva.

Constable - Himself
Constable - Herself
Constable - Himself
Constable - Himself
Senior Constable - Himself
Senior Constable - Himself
Info box
Stanice

Network 10

Délka

30 minut

Žánr

RealityTV
Dokument

Země původu

Austrálie

Roky vysílání

2012–2016

První vysílání

11. října 2012

Ukončení seriálu

26. dubna 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související