Plakát

The Crowded Room

The Crowded Room objevuje pravdivé a inspirující přiběhy lidí, jež zápasí s vlastními mentálními poruchami a učí se s nimi žít. Billy Milligan je dvaadvacetiletý Američan, který je zatčen za tři znásilnění v kampusu Ohijské státní univerzity. Měl se také dopustit ozbrojené... [více]

???? | USA | Apple TV+ | Drama / Životopisný / Antologie | 0 epizod | status: právě se nevysílá

The Crowded Room – O čem to je

The Crowded Room objevuje pravdivé a inspirující přiběhy lidí, jež zápasí s vlastními mentálními poruchami a učí se s nimi žít.

Billy Milligan je dvaadvacetiletý Američan, který je zatčen za tři znásilnění v kampusu Ohijské státní univerzity. Měl se také dopustit ozbrojené loupeže a únosu, jenže si na nic nepamatuje. Až při přípravě jeho obhajoby vyjde najevo, že trpí mnohočetnou poruchou osobnosti. Zločiny, které měl spáchat, spáchaly jeho další osobnosti. A Billy Milligan je první osobou, která se takto bude u soudu bránit. Ne, aby očistil své jméno, ale aby se vyhnul desítkám let, které by potenciálně mohl strávit v psychiatrické nemocnici.

První řada je založena na biografii Daniela Keyese The Minds of Billy Milligan, která je inspirována skutečným případem, jež se stal koncem 70. let v Columbusu v Ohiu.

Billy Milligan
Články k seriáludalší články