The Graham Norton Show

The Graham Norton Show (Graham Norton Show, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
vjera

11. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Let's start the show... and never end it!

Americkým talkshows vděčím za svou znalost angličtiny, britským chatshows naopak za slzy smíchu a nekonečné hodiny skvělé zábavy. Když nevím na co se dívat, téměř pokaždé si pustím Grahama Nortona. A je mi upřímně naprosto jedno, zda se dívám na nový díl nebo už snad posté třeba na ten, kde na červeném gauči sedí Emma Thompson s "vykuchanými krajtami na nohách", Robbie Williams popisující porod své ženy jako "sledování jeho oblíbené hospody při požáru", tradičně famózní Jimmy Carr a v půlce pořadu doběhnou Doktorové Matt Smith a David Tennant, jen aby Graham Davidovi na plnou hubu řekl: "Oh David, your hair looks stupid!".

Tři a více hvězd z různých odvětví na jednom místě dělá spolu s pohotovým vtipem a smyslem pro humor Grahama Nortona výborný koktejl, který rozesměje snad i kámen. Uvolněnost, vtip, originalita, přirozenost. A tak to prostě má být.

Avatar uživatele
filmmovier

15. listopadu 2014

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Graham

Tohle je naprosto... geniální. Je to taky naprosto... úžasné. Graham Norton je naprosto... úžasný moderátor, opravdu mistr svého oboru. Hosté jsou naprosto... fantastičtí. A jak tam jsou všichni pospolu, tak se úchvatně doplňují. Pořad, jehož kouzlu jsem zcela propadl. Dovolím si tvrdit, že neexistuje lepší talk show než právě tahle. Graham Norton je parádní a hosti jsou ty největší špičky, každý je něčím zajímavý a jejich historky jsou brutálně vtipné. A jak tam jsou všichni dohromady, jsou brutálně vtipnější. Skvělý nápad je i červené křeslo (ta páka) a to, že docela často a skvělě zapojují do hry i diváky. Celý pořad je brutálně vtipný a je vidět, že se jedná o britskou tvorbu. Nic lepšího už asi nenajdu, jsem věrný Grahamu Nortonovi! Takhle jsem se nikdy dřív nepobavil, dokud jsem nenarazil na tento bezkonkurenční pořad. 100%.

Avatar uživatele
Remi

4. dubna 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skvělá práce

Graham Norton mě stále více utvrzuje v tom, že má nejlepší "Late Show." Hostů se ptá na zajímavé otázky a z těchto rozhovorů se člověk může skutečně o dané celebritě dozvědět věci, které před tím neznal. Takže se pro mě Graham stal neoblíbenějším hostem.

Avatar uživatele
Zdeny

21. srpna 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prostě pecka !!!

Jedna z nejlepších šou jaké sleduji...nikdy nezklamala !!