Plakát

The Great Game

(Il grande gioco)

Corso Manni byl nejúspěšnější sportovní agent v agentuře ISG i v celé Itálii, dokud mu pověst nezničil skandál. Teď se chce pomstít velké firmě a jejím majitelům, rodině De Gregoriů, kteří ho připravili o kariéru. Zdiskreditován falešnými obviněními se Corso stal ze zlatého... [více]

2022 | Itálie | 55 minut | Now | Drama / Sportovní | 8 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×03 – Útočiště

(premiéra 17. 2. 2023 – před 7 měsíci)
Poslední odvysílaná

1×08 – Novantesimo minuto

(premiéra 18. 11. 2022 – před 10 měsíci)

The Great Game – O čem to je

Corso Manni byl nejúspěšnější sportovní agent v agentuře ISG i v celé Itálii, dokud mu pověst nezničil skandál. Teď se chce pomstít velké firmě a jejím majitelům, rodině De Gregoriů, kteří ho připravili o kariéru.

Zdiskreditován falešnými obviněními se Corso stal ze zlatého hocha ISG, největší italské společnosti fotbalových agentů, vyvrhelem. S pomocí mladého agenta Marca Assariho začíná Corso obnovovat svou kariéru tím, že soupeří se svou bývalou ženou Elenou De Gregorio a jejím otcem Dinem De Gregoriem o lukrativní podpis smlouvy s fotbalovým šampionem Quintanou a mladým talentem Antoniem Lagioiou.

Nečekaná hra plná spojenectví a zrady se rozvine s příchodem Saši Kirillova, zkušeného agenta ruské společnosti Plustar, který je odhodlán získat italský fotbalový trh a prestižní smlouvy v držení ISG.

Marco Assari
Elena De Gregorio
Dino De Gregorio
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

The Great Game (anglický název)

Info box
Stanice

Now

Délka

55 minut

Žánr

Drama
Sportovní

Země původu

Itálie

Roky vysílání

2022

První vysílání

18. listopadu 2022

Na CZ streamech

SkyShowtime
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka