Plakát

The Hunt For Raoul Moat

Minisérie osvětluje lidské tragédie, které se skrývaly za největším britským honem na člověka, očima těch, kteří se snažili dostat násilného vraha před soud. Drama se zaměřuje na nevinné oběti zločinů Raoula Moata - Christophera Browna, Samanthu Stobbartovou a policistu Davida Rathbanda, na... [více]

70 %
2023–???? | Velká Británie | 46 minut | ITV | Minisérie / Krimi / Drama | 3 epizody | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×03 – Episode 3

(premiéra 16. 4. 2023 – před 13 měsíci)

The Hunt For Raoul Moat – O čem to je

Minisérie osvětluje lidské tragédie, které se skrývaly za největším britským honem na člověka, očima těch, kteří se snažili dostat násilného vraha před soud.

Drama se zaměřuje na nevinné oběti zločinů Raoula Moata - Christophera Browna, Samanthu Stobbartovou a policistu Davida Rathbanda, na policisty, kteří se při pátrání po Moatovi dostali do palebné linie, a na místní novináře, kteří se v prostředí senzacechtivých zpráv a provokací na sociálních sítích snažili vylíčit Moatův skutečný příběh.

Moatova bývalá partnerka Samantha si dává dohromady svůj život po Moatově uvěznění za napadení. Po čtyřech měsících, když je z vězení propuštěn, už má Sam nového přítele a děsí se Moatova návratu. Přestože bývalý vrátný z Newcastlu Sam z vězení vážně vyhrožuje, je vážně odhodlaný obnovit jejich vztah. Když si uvědomí, že k tomu nedojde, vybaví se brokovnicí a chystá se postavit Sam a jejímu novému partnerovi.

Trailer
Neil Adamson
Diane Barnwell
Nisha Roberts
Samantha Stobbart
Raoul Moat
Christopher Brown
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

ITV

Délka

46 minut

Žánr

Minisérie
Krimi
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2023–????

První vysílání

16. dubna 2023

Tagy

jméno postavy v názvu, podle skutečnosti

Odkazy

IMDb.com