Plakát

The Killer Bride

Las Espadas bylo kdysi městem plným zeleně a plantáží. Dokud půdu farmářů nepostihla v ​​roce 1999 velká neúroda a mezi místními vyvolala pověrčivý příběh. Příběh ženy jménem Camila dela Torre, která v roce 1999, těsně před svým svatebním dnem, měla zabít starostu. Byla nalezena svým... [více]

2019–2020 | Filipíny | 45 minut | ABS-CBN | Akční / Krimi / Drama | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2020

The Killer Bride – O čem to je

Las Espadas bylo kdysi městem plným zeleně a plantáží. Dokud půdu farmářů nepostihla v ​​roce 1999 velká neúroda a mezi místními vyvolala pověrčivý příběh.

Příběh ženy jménem Camila dela Torre, která v roce 1999, těsně před svým svatebním dnem, měla zabít starostu. Byla nalezena svým snoubencem v zakrvácených svatebních šatech a závoji. Během soudního procesu Camila tvrdí, že je neprávem obviněna. Jenže jako svědek vystupuje její snoubenec Vito dela Cuesta, který proti ní svědčí. Výsledkem je doživotní trest. Camila ve vězení porodí krásnou holčičku. O několik dní později zachvátí celé vězeňské zařízení náhlý divoký požár. Plačící, zoufalá a neschopná najít svou novorozenou dceru, vysloví Camila kletbu o pomstě každému, kdo jí křivě obvinil a následně uhoří v plamenech.

Uplyne 18 let a legenda se proměnila ve skutečnost. V den krvavého zatmění Měsíce se zjeví duch nevěsty Camily a nastartuje krvavý slib pomsty. Napřestane dokud nezahubí všechny, kteří ji ublížili.

Elias Sanchez
Emma Bonaobra
Vito Dela Cuesta
Camila Dela Torre
Manay Ichu Del Pilar
Alice Dela Torre
Luciano Dela Torre
Juan Felipe Dela Torre
Antonia Dela Cuesta
Guada Dela Torre
Info box
Stanice

ABS-CBN

Délka

45 minut

Žánr

Akční
Krimi
Drama
Horor
Mysteriózní
Romantický
Thriller
Nadpřirozený

Země původu

Filipíny

Roky vysílání

2019–2020

První vysílání

12. srpna 2019

Ukončení seriálu

17. ledna 2020

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)