plakát seriálu

The King 2 Hearts

(The King 2 Hearts)

Názory uživatelů

Není to tak hrozné, jak to vyzní z názvu

Přiznám se, zajímalo mě to hodně. Byla jsem zvědavá na to, jak tam budou zachyceni Severokorejci, když uvážíme vztahy mezi oběma Korejemi. Dočkala jsem se příjemného překvapení.
Nechápejte mě špatně, pořád je to korejský romantický seriál. Kdo něco z tohohle žánru už viděl, má celkem dobrou představu o stylu. Nicméne líbilo se mi, že k tomu autoři přistupovali dospěle a postavy ze Severní Koreje často ukázali v lepším světle než ty z té Jižní. Jejich představa o životním stylu a životní úrovni vypadala sice trošku naivně, ale většina se dala vysvětlit tím, že přeci jen jde o vysoce postavené funkcionáře.
Určitě je třeba pochválit herce v hlavních rolích. Lee Seung Gi ukázal, že věrohodně zvládne i vážné role. Ačkoliv občas ještě šaškoval, když došlo na vážnou chvíli, zvládl roli, aby působila dospěle. Ha Ji Won zase překvapila jako vztahová naivka, kterou jsem jí taky věřila. I další herci zvládali své role skvěle. Korejci mají tendence trošku přehrávat oproti hraní, na které jsme zvyklí my. Tady tomu tak nebylo. Jen roli velkého záporáka jsem moc nepochopila. Tak jak ho napsali, proč by ho všichni ti zločinci poslouchali?
Komedii a drama dobře vyvážili. Romantika taky přišla v přirozeném tempu. Dokonce byli i trošičku odvážnější než je na žánr zvykem.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk