Plakát

The Last Train

Skupinka lidí nastupuje do příměstského vlaku směr Sheffield. Při průjezdu tunelem se vlak náhle zastaví. Kolem cestujících se rozprostře zvláštní plyn. Všichni upadnou do bezvědomí. Když se probudí zjistí, že byli cryogenicky zmraženi, uplynulo několik desítek let a svět je zdevastován. Na Zem... [více]

70 %
1999 | Velká Británie | 55 minut | ITV | Drama / Minisérie / SciFi | 6 epizod | status: ukončeno v roce 1999
Poslední odvysílaná

1×06 – Episode #1.6

(premiéra 6. 5. 1999 – před 24 lety)
závěr seriálu

The Last Train – O čem to je

Skupinka lidí nastupuje do příměstského vlaku směr Sheffield. Při průjezdu tunelem se vlak náhle zastaví. Kolem cestujících se rozprostře zvláštní plyn. Všichni upadnou do bezvědomí. Když se probudí zjistí, že byli cryogenicky zmraženi, uplynulo několik desítek let a svět je zdevastován. Na Zem dopadl meteor a způsobil apokalypsu celého světa.

Po prvotním šoku následně zjistí, že jedna osoba z přeživších - Harriet Ambroseová o pádu meteoritu věděla dopředu a chystala se na cestu do tajného vládního zařízení zvaného Ark. Skupince nezbývá nic jiného než se vydat spolu s Harriet na cestu za nalezením týmu Ark nebezpečnou postapokalyptickou krajinou plnou krvelačných psů a nepřátelských přeživších lidí.

Leo Nixon
Anita Nixon
Roe Germaine
Jean Wilson
Mick Sizer
Austin Danforth
Colin Wallis
Harriet Ambrose
Info box
Stanice

ITV

Délka

55 minut

Žánr

Drama
Minisérie
SciFi

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

1999

První vysílání

7. dubna 1999

Ukončení seriálu

6. května 1999

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)