plakát seriálu

The Lottery

(The Lottery)

Názory uživatelů

Po pilotu...

Docela zajímavá novinka, která mohla být mnohem lepší, kdyby víc těžila z originálního námětu. Mix Potomků lidí (námět), Torchwoodu (Vlivní v pozadí) a třeba Oko dravce (muž a žena vs všichni ostatní). Už teď je mi ale jasné, že nejdřív se bude přetahovat o sympatie, spolčovat, zatýkat, bojovat o vládu a někde na konci série možná zjistíme víc o "hlavní" záhadě seriálu.
Postavy anebo komu fandit či s kým se ztotožnit? Zapálené (šílené) vědkyni, která tak miluje svoji práci, že bez mrknutí oka riskne kariéru pro cizího člověka? Přestože v normálním životě všichni plují pěkně s davem, v seriálech se fandí těm (situací vynuceným) hrdinům, takže Jedem, hlavní dvojice, jedem!
Pilot mi ale s pár přeskočeními nudných scén nevadil, takže to dál zkusíme a uvidíme, jestli převládne aspoň ucházející thriller anebo další ústní drama.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fajn

Pro mě byl seriál fajn oddechovka. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí (i když spíš samostatně, k sobě mi zas tak moc neseděli), a příběh se vyvíjel postupně, napínavě a nechyběla i překvapivá odhalení. Líbilo se mi vykreslení charakterů, záměrů, motivací, tužeb,.. Možná by někdo mohl říct, že to nebylo nic nového ani převratného, ale mám ráda filmy a seriály rozebírající, jak by mohla vypadat budoucnost, takže mě to sedlo.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk