Plakát

The Shards

V roce 1981 terorizuje město sériový vrah a gang bohatých kamarádů z losangeleské střední školy sleduje každý jeho krok. Sedmnáctiletý Bret je v posledním ročníku exkluzivní přípravné školy Buckley, když do školy přijde nový student se záhadnou minulostí. Robert Mallory je bystrý,... [více]

???? | USA | HBO | Drama | status: vyvíjený projekt (aktualizováno 19. 4. 2023)

The Shards – O čem to je

V roce 1981 terorizuje město sériový vrah a gang bohatých kamarádů z losangeleské střední školy sleduje každý jeho krok.

Sedmnáctiletý Bret je v posledním ročníku exkluzivní přípravné školy Buckley, když do školy přijde nový student se záhadnou minulostí. Robert Mallory je bystrý, pohledný, charismatický a před Bretem a jeho přáteli skrývá tajemství, i když se stává součástí jejich pevně semknutého kruhu. Bretově posedlosti Mallorym se vyrovná pouze jeho stále znepokojivější zájem o Trawlera, sériového vraha na útěku, který se zdá být stále blíž a blíž Bretovi a jeho přátelům a vysmívá se jim - a zejména Bretovi - groteskními výhrůžkami a děsivými násilnými činy.

Náhody jsou podivné, ale jsou také filtrovány skrze představivost teenagera, jehož nadání konstruovat vyprávění z vláken vlastního života z něj brzy udělá jednu z nejvýbušnějších literárních senzací jeho generace. Může věřit svým přátelům - nebo své vlastní mysli -, aby pochopil nebezpečí, které jim podle všeho hrozí? Zmařen světem i vlastními vrozenými touhami, zmítán nezdravými fixacemi, upadá do paranoie a izolace, zatímco vztah mezi Trawlerem a Robertem Mallorym se nezadržitelně řítí ke kolizi.

Seriál ve vašich statusech

Bleskovky: HBO připravuje dramatický seriál The Shards od Breta Eastona Ellise. V něm v roce 1981 terorizuje město sériový vrah a gang bohatých kamarádů z losangeleské střední školy sleduje každý jeho krok. před 51 týdny

Info box
Stanice

HBO

Žánr

Drama

Země původu

USA

Odkazy

IMDb.com