Plakát

Láska a badminton

(The Speed Going to You 493km)

Sportovní romantické drama, které zobrazuje vášeň a náklonnost k badmintonu hlavního hrdiny a hrdinky, kteří tvoří smíšenou čtyřhru s hráči z badmintonového obchodního týmu. Park Tae-Yang byla nadějnou badmintonovou hráčkou. Kvůli skandálu s úplatky však badmintonový sport... [více]

75 %
2022–???? | Jižní Korea | 70 minut | KBS2 | Drama / Romantický / Sportovní | 16 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×16 – Episode #1.16

(premiéra 9. 6. 2022 – před 12 měsíci)

Láska a badminton – O čem to je

Sportovní romantické drama, které zobrazuje vášeň a náklonnost k badmintonu hlavního hrdiny a hrdinky, kteří tvoří smíšenou čtyřhru s hráči z badmintonového obchodního týmu.

Park Tae-Yang byla nadějnou badmintonovou hráčkou. Kvůli skandálu s úplatky však badmintonový sport opustila. O tři roky později se rozhodne připojit k badmintonovému týmu Eunice. Její život se kdysi točil výhradně kolem badmintonu a nyní se vrací ke sportu, který si zamilovala.

Park Tae Joon se do světa badmintonu dostal díky obchodu s badmintonovým vybavením svých rodičů. Přestože tento sport vnímá hlavně jako práci, jeho vášeň pro badminton se znovu rozhoří kvůli touze zapůsobit na ženu. Z týmu městské radnice ho vyřadí a on se upíše týmu Eunice. Tam se Park Tae-Joon seznámí s Park Tae-Yang.

Trailer
Lee Tae-Sang
Park Tae-Yang
Park Tae-Joon
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Love All Play ( )
너에게 가는 속도 493km

Info box
Stanice

KBS2

Délka

70 minut

Žánr

Drama
Romantický
Sportovní

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2022–????

První vysílání

20. dubna 2022

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com