Plakát

The Webventures of Justin & Alden

Justin a Alden jsou dva neúspěšní herci. Jednoho dne se dvojice rozhodne, že jejich cesta ke slávě spočívá ve vytvoření toho nejlepšího webseriálu, který kdy byl natočen. Hnaní pouze svým odhodláním a roční zásobou Trident Layers, se Justin s Aldenem vydají na epickou cestu po Los... [více]

45 %
2010 | USA | 5 minut | Komedie / Webseriál | 5 epizod | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná

1×05 – The Last Episode

(premiéra 25. 5. 2010 – před 13 lety)
závěr seriálu

The Webventures of Justin & Alden – O čem to je

Justin a Alden jsou dva neúspěšní herci. Jednoho dne se dvojice rozhodne, že jejich cesta ke slávě spočívá ve vytvoření toho nejlepšího webseriálu, který kdy byl natočen. Hnaní pouze svým odhodláním a roční zásobou Trident Layers, se Justin s Aldenem vydají na epickou cestu po Los Angeles.

Ve městě hříchů se snaží dostat svůj scénář do rukou té pravé hvězdy, která by se ujala hlavní role. Přátelé se shodnou, že nejlepší způsob, jak toho docílit, je dostat se na předávání cen Streamy Awards, kde svůj nápad představí takovým hvězdám, jako Davidu Wainovi, Dougovi Sarinemu, Felicii Day, Illeaně Douglas, Shannon Doherty a mnoho jiným.

Uspějí? Dočká se jejich projekt skutečné realizace?

Seriál můžete zdarma a s českými titulky sledovat na <a href="http://www.videacesky.cz/tag/the-webventures-of-justin-and-alden?utm_source=serialzone&utm_medium=clanek">videacesky.cz</a>.

sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sama sebe
policista
Info box
Délka

5 minut

Žánr

Komedie
Webseriál

Země původu

USA

Roky vysílání

2010

První vysílání

26. dubna 2010

Ukončení seriálu

25. května 2010

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Oficiální stránky