Plakát

The Time Tunnel

Vědci Tony Newman a Doug Phillips pracují na miliardovém super tajném vládním projektu Tic-Toc, který je připravován skryt kdesi v poušti. Vědci pracují úspěšně na stroji času, který umožní lidem navštívit cokoliv v čase a prostoru. Když provádějí testy "Časového tunelu" pro... [více]

1966–1967 | USA | 45 minut | ABC | Akční / SciFi | 25 epizod | status: ukončeno v roce 1967
Poslední odvysílaná

1×30 – Town of Terror

(premiéra 7. 4. 1967 – před 57 lety)
závěr seriálu

The Time Tunnel – O čem to je

Vědci Tony Newman a Doug Phillips pracují na miliardovém super tajném vládním projektu Tic-Toc, který je připravován skryt kdesi v poušti. Vědci pracují úspěšně na stroji času, který umožní lidem navštívit cokoliv v čase a prostoru. Když provádějí testy "Časového tunelu" pro netrpělivého senátora, dostanou se Tony a Doug do časové pasti. Každý týden se ocitají na místě významné historické události, ať už je to obležení Troy, potopení Titaniku nebo pokus o zavraždění prezidenta Lincolna. Někdy se dostanou i do budoucnosti a jsou např. svědky invaze mimozemšťanů.

Dr. Ann MacGregorová, generálporučík Heywood Kirk a Dr. Raymond Swain se mezitím snaží opravit poruchu "Časového tunelu" a dostat Tonyho a Douga zpět do současnosti.

Dr. Tony Newman
Dr. Doug Phillips
generálporučík Heywood Kirk
Dr. Raymond Swain
Dr. Ann MacGregorová
vypravěč
Info box
Stanice

ABC

Délka

45 minut

Žánr

Akční
SciFi

Země původu

USA

Roky vysílání

1966–1967

První vysílání

9. září 1966

Ukončení seriálu

7. dubna 1967

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)