Plakát

Titan Maximum

Sci-fi animovaná parodie natočená technikou stop-motion se soustředí na skupinu dospívajících hrdinů a jejich obřího robota, kteří ochraňují galaxii od zla. Je vybráno pět nejlepších a nejbystřejších mladých lidí ze Sluneční soustavy, aby založili tým Titan Force Five. Jejich první úspěšnou... [více]

45 %
2009 | USA | 11 minut | Adult Swim | Animovaný / Dobrodružný / Komedie | 9 epizod | status: ukončeno v roce 2009
Poslední odvysílaná

1×09 – One Billion Dead Grandparents

(premiéra 22. 11. 2009 – před 14 lety)
závěr seriálu

Titan Maximum – O čem to je

Sci-fi animovaná parodie natočená technikou stop-motion se soustředí na skupinu dospívajících hrdinů a jejich obřího robota, kteří ochraňují galaxii od zla.

Je vybráno pět nejlepších a nejbystřejších mladých lidí ze Sluneční soustavy, aby založili tým Titan Force Five. Jejich první úspěšnou akcí je obrana Saturnova měsíce Titan před vesmírnými útočníky, s pomocí těžce vyzbrojeného robota Mecha Titan Maximum. Nicméně, tým byl posléze rozpuštěn kvůli škrtům v rozpočtu a několika podivným incidentům.

O dva roky později: Členové týmu byli převeleni na civilní zaměstnání na Zemi (jeden z nich, Spud, dokonce zemřel při nehodě) a nejsou v kontaktu. Bývalý člen týmu Gibbs se vrací jako padouch, aby dobyl Sluneční soustavu s armádou příšer. Tři zbývající členové Titan Force Five musí reformovat tým, aby ho zastavili.

Lt. Jodi Yanarella
Lt. Sasha Caylo
Lt. Gibbs
Commander Palmer
Willie Palmer
Info box
Stanice

Adult Swim

Délka

11 minut

Žánr

Animovaný
Dobrodružný
Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

2009

První vysílání

27. září 2009

Ukončení seriálu

22. listopadu 2009

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky