Plakát

Traffik

Minisérie o moderní Evropě, ve které propukla drogová válka, stejně silná jako ve Spojených státech. Dvěma německým detektivům se podařilo zajmout prostředníka. Ten jim po jejich naléhání nakonec prozradí jméno svého šéfa, který je zatčen. Osud rodinného podniku zůstává v rukou jeho... [více]

20 %
1989 | Velká Británie | 53 minut | Channel 4 | Minisérie / Drama | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1989

Traffik – O čem to je

Minisérie o moderní Evropě, ve které propukla drogová válka, stejně silná jako ve Spojených státech. Dvěma německým detektivům se podařilo zajmout prostředníka. Ten jim po jejich naléhání nakonec prozradí jméno svého šéfa, který je zatčen. Osud rodinného podniku zůstává v rukou jeho dosud nic netušící manželky.

Britský premiér se vydá na zahraniční cestu do Pákistánu. Zde je svědkem obrazu, který se nevidí každý den. Odhalí zde rozsáhlá pole s květinami, které jsou využívány k tvorbě heroinu. Je to pro něj pohled obzvláště těžký, jelikož jeho vlastní dcera je drogově závislá.

Chudý farmář z Pákistánu si uvědomuje, že jediný způsob, jak přežít, je jít do Karachi a najít zde práci. Stane se zaměstnancem sadistického drogového krále, kterému záleží pouze na sobě samém a na penězích, které si svým protizákonným podnikem vydělá.

Všechny tři dějové linie se prolínají, kombinují a překrucují v minisérii Traffik.

Jack Lithgow
Helen Rosshalde
Tariq Butt
Karl Rosshalde
Khushal
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

53 minut

Žánr

Minisérie
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

1989

První vysílání

22. června 1989

Ukončení seriálu

24. července 1989

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)