Plakát

Traveler

Jay Burchell, Tyler Fog a Will Traveler jsou nejlepší přátelé. Právě dokončili studia na univerzitě, a tak si spolu chtějí naposledy povyrazit. Naplánují si road trip a před odjezdem Willa napadne zablbnout si v muzeu. Celé muzeum projedou na kolečkových bruslích a Will to má točit. Jenže... [více]

2007 | USA | 43 minut | ABC | Krimi / Akční / Thriller | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2007
Poslední odvysílaná

1×08 – The Exchange

(premiéra 18. 7. 2007 – před 17 lety)
závěr seriálu

Traveler – O čem to je

Jay Burchell, Tyler Fog a Will Traveler jsou nejlepší přátelé. Právě dokončili studia na univerzitě, a tak si spolu chtějí naposledy povyrazit. Naplánují si road trip a před odjezdem Willa napadne zablbnout si v muzeu. Celé muzeum projedou na kolečkových bruslích a Will to má točit. Jenže Will se po cestě někam vytratí a sotva ostatní dojedou do cíle, muzeum exploduje. Brzy vyjde najevo, že je to celé podraz, který někdo plánoval léta dopředu.

Jay s Tylerem jsou nyní podezřelí číslo jedna, neboť je těsně před výbuchem zaznamenaly kamery. Postupně zjišťují, že Will Traveler je "duch" a nikde o jeho existenci nejsou záznamy. Pokud chtějí dokázat svojí nevinu, musí zjistit, kdo je Will Traveler vlastně zač.

Trailer
Jay Burchell
Will Traveler
Info box
Stanice

ABC

Délka

43 minut

Žánr

Krimi
Akční
Thriller

Země původu

USA

Roky vysílání

2007

První vysílání

10. května 2007

Ukončení seriálu

18. července 2007

Tagy

jméno postavy v názvu

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související