plakát seriálu

Tripped

(Tripped)

Názory uživatelů

Milo a Milo a Danny... a ještě jeden Danny

Přesně ten typ seriálu, na který bych zrovna nekoukala. Ale tady je vidět síla SZ díky vysokému hodnocení pilotu. A jsem ráda, že jsem to udělala.

Speciálně pilot nasadil vysokou laťku, kterou držely skoro všechny díly, ale k tomu se dostanu. Představitel Mila absolutně výborný, Danny mi přišel lehce zženštilý, ale tahle dvojka si sedla.

Vyobrazení realit nápadité a stále se ale drželo při zemi. To je ta nejlepší věc na seriálu, i přes cestování časem netahal za vlasy a nevymýšlel extrémně komplikované a zbytečné teorie. Možná i k dobru patří to, že s tím počtem epizod nebyl prostor.

A teď kámen úrazu a důvod, proč jsem po dokoukání série stáhla hodnocení na 80%. A stále přemýšlím, zda nejít ještě o stupeň níže. Závěr. Posledních deset minut ve mě vyvolalo bublinu a donutilo mě pochybovat o celém tom honu. Nechci přesně psát, o co se jednalo, aby nedošlo ke spoileru, ale doufám, že druhá série nebude propadák. Bohužel závěr mě k tomu zatím vede.

Každopádně celkové je seriál pěknou, vtipnou podívanou, kterou určitě doporučím. Ale hlubší myšlenku tady asi nehledejte. 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pilot

Pilot vypadá dost slibně, připomíná mi to Cestu do neznáma. Snad si to udrží dobré tempo, tohle by mohl být dost dobrý seriál.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé