Plakát

True Colors

Ronald Freeman je ovdovělý afroamerický zubař, který žije v Baltimoru. Znova se zamiluje a vezme si za ženu Ellen Davis, učitelku v mateřské školce a jednu ze svých pacientek. Ze svého prvního manželství má Ronald dva syny - bystrého a konzervativního sedmnáctiletého Terryho a věčného... [více]

1990–1992 | USA | 23 minut | Fox | Komedie / Sitcom | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1992

True Colors – O čem to je

Ronald Freeman je ovdovělý afroamerický zubař, který žije v Baltimoru. Znova se zamiluje a vezme si za ženu Ellen Davis, učitelku v mateřské školce a jednu ze svých pacientek. Ze svého prvního manželství má Ronald dva syny - bystrého a konzervativního sedmnáctiletého Terryho a věčného potížistu, čtrnáctiletého Lestera. Ellen zase do rodiny přivádí dalšího člena - svou studující dceru Katie.

Jenže tím to teprv začíná. Do rodiny se občas podívá i Ellenin bývalý manžel Leonard a doo sousedství se přistěhuje její rozvedená matka Sara, která Ellenino současné manželství ani trochu neuznává.

Rodina se každý den vyrovnává s problémy, jejímiž původci jsou jednotliví členové domácnosti. Seriál se často dotýká rasových otázek, z kterého plyne většina humorných scének.

Ellen Freeman
Terry Freeman
Katie Davis
Lester Freeman
Sara Bower
Ron Freeman
Ron Freeman
Info box
Stanice

Fox

Délka

23 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

1990–1992

První vysílání

2. září 1990

Ukončení seriálu

12. dubna 1992

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)