Tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář má známý hlas (Tvoje tvář má známý hlas) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Mysliveček star trekovec

6. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Výborná šou

I já se můžu někdy mýlit. O tomhle pořadu jsem si myslel, že to bude absolutní vrchol trapnosti, z prvního dílu jsem viděl jen něco ze zědavosti, z druhého víc a pak už jsem si to naprosto zamiloval. Vkusně a kvalitně udělaná televizní zábava, nejlepší pořad v současnosti. Naprosto skvělý Ondra Sokol, fantastický Kohák, úžasná Anička Fialová (hlavně Sia a Baby), Hana Holišová, Petr Rychlý a Iva Pazderková a dokonce jsem přišel na chuť i Mišíkovi, který vůbec nebyl špatný, zato Vondráček je stále velmi nevtipný. Dechberoucí a kvalitně udělané proměny v pořadu, ze kterého dýchala neskutečně pozitvní atmosféra a nálada. Dlouho jsem se takhle u televize nebavil. A pokud nebznáte písně nebo jejich interprety (nebo naopak), je to taky docela fajn. Naprosto, naprosto super a těším se na druhou sérii jako na máloco.

Avatar uživatele
emJey (Bc. Milos Janu)

12. června 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tváře našich osobností budou mít další známé hlasy

Televizní soutěž Tvoje tvář má známý hlas má stále větší diváckou oblibu, a tak se na Nově rozhodli, že v létě natočí druhou sérii, kterou pravděpodobně uvidíme na podzim.

Předpokládá se, že se v nové řadě mezi soutěžícími objeví zcela nové tváře, ale zda zůstane osvědčená vtipná porota, ještě není jasné. Jediný, kdo by měl mít svůj post jistý, je moderátor Ondřej Sokol, který, ač, podobnou televizní akci slovem provázel poprvé v životě, se svého úkolu zhostil zcela jedinečně s humorem a šarmem. "Nejde totiž o nějakou hloupou soutěž, ale všichni tam podávají neuvěřitelné výkony, které by od nich mnohdy nikdo nečekal," řekl Sokol. "Musím před nimi smeknout. V podstatě se mi to moderuje hrozně jednoduše, protože já je všechny upřímně obdivuju za to, co dokážou."

Za mě vcelku povedený projekt. Zejména vyzdvyhnu talentové duo Pazderková a Holišová. Ty byly vážně výborné.

Avatar uživatele
eliska.musilova

3. ledna 2017

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Parodie? Ne, talent

Superstar a podobné reality show nemají vývoj. Vždy jde jen o to najít nejlepšího zpěváka nebo největšího exhibicionistu. Ale Tvář je jiná. Ukazuje nakolik jste dobrý herec, tanečník a zpěvák. A to vše se posuzuje zároveň, nakolik autentičtí ve své roli jste. Ano, dost dělají i masky, ale pak jde jen o to, co předvedete. Já si Tvář ihned oblíbila, každý týden jsem byla napnutá, jak si soutěžící s výzvou poradí a že to mnohokrát bylo skoro nemožné. Jak ztvárnit zpěváka/zpěvačku, kteří jsou ikonami po mnoho let, jak je předvést a přitom je neparodovat. Ale zatím všichni soutěžící z obou sérií se se všemi svými rolemi popasovali na jedničku, samozřejmě, že někdo lépe a někdo hůř. Kolikrát mi i přišlo hodnocení poroty nesmyslné a předpojaté, ale nakonec obě série vyhráli ti nejlepší. Snad bude na stejné vlně i 3.série a neomrzí se, tak jako se to u reality show stává.

Avatar uživatele
TerriEstrabao

12. září 2016

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Škoda...

Po několika epizodách 2. série snižuji hodnocení z 90% na 40%. Ani jedna z těch epizod mě nijak moc nezaujala a je škoda, že se po první sérii takhle snížila kvalita. První série byla skvěla, ale tohle už není ani zdaleka ono.

Avatar uživatele
Atticus

22. října 2016

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

A můj názor je ...

První řada ještě ušla. Bylo to něco nového a originálního. I mi sedlo obsazení. Druhá řada mě ale přestala bavit. Už mi to přišlo moc přehnané a hlavně mi tentokrát jsou ti lidi fuk..

Avatar uživatele
pavelbezak123

16. září 2016

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Překvapení

Když jsem otomhle pořadu dozvěděl poprvé, myšlel jsem si že to bude něco jako superstar. Ale příjemné mě to překvapilo. Nejvíc se těším na to, jak si losují nové postavy.

Avatar uživatele
dreisii

15. května 2016

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Já zírám...

Po dlouhé době pořad na nově který mě baví.
Obdivuji účastníky pořadu za to jak to za ten týden všechno vládnou se naučit. Každý díl je lepší a lepší a já se po každým díle těším co přijde za týden. Zatím mě ještě nikdo nezklamal.Jen tak dál.

Avatar uživatele
Luisa

12. října 2016

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Česká show

Jedna z mála českých show, které sleduji. Pořádně se u ní pobavím a poslechnu si známé i neznáme interprety v podání našich českých celebrit. Rozhodně jsem ráda, že jsem se na TTMZH začala dívat. V maskérně opravdu odvádějí perfektní práci, protože občas jsou vystupující k nepoznání od originálu a v některých případech i hlasově :) Představení mívají říz a perfektní choreografii. Je hezké vidět, jak se naše celebrity snaží pro dobrou věc :) jsem zvědavá, kolik pokračování bude show mít. Doufám, že jí to vydrží :)